Notepadd++ spremanje collapsed coda

Kad sam tražio ovo rješenje prije kojih pola godine, izguglao sam uglavnom da to notepad ne nudi (još).
U međuvremenu sam se sreo s nekom verzijom notepada na tuđem računalu, koji je pamtio stanje kolapsiranog koda nakon spremanja.

Upload-o sam doma najnoviju verziju notepada i zbunjen sam…ne radi kako spada.
Imam otvoreno nekoliko tabova i nakon što spremim, ugasim i ponovno pokrenem notepad, zapamtit će mi kolapsirano stanje koda samo u prvom tabu. Prvo sam gledao koji vrag, i po čem je taj jedan tab poseban da u njemu radi a u drugima ne…i onda skontam da je do pozicije. Koji god tab stavim na prvo mjesto…samo za njega će zapamtiti.

Drugi problem je pak da ne pamti ništa nakon save session, gašenja svih tabova…pa load session.
Jel to možda problem samo meni na XP-u ili općenito? Hvala!

Možda trebaš plugin.

Kak se nađu ti plaginovi za točno potrebnu namjenu?

…i jesu li ocke ti pluginovi? Ja sam malo skeptičan prema tim stvarima, još najbolje da osim svojih bugova počmem boriti i sa bugovima editora i pluginova. :s Ali valjda nema razloga za takvu brigu :slight_smile:

U notepad++ imaš Plugins->Plugin Manager->Show plugin manager, tu instaliraš ,deinstaliraš pluginove. A uvijek možeš deisntalirati notepad++ i izbrisati mapu s pluginovima.