Nova mreža bonbon 097

Kakva su mišljenja??

http://www.bonbon.com.hr

cijene osnovnih bonbon usluga

Pozivi prema svim mobilnim i fiksnim mrežama u Hrvatskoj 0,70 kn
SMS (prema svim mobilnim i fiksnim mrežama) 0.20 kn
MMS (prema svim mobilnim i fiksnim mrežama) 0,70 kn
GPRS - prijenos podataka (1 MB) 0,70 kn

Mislim da koriste t mobile mrežu koja je najbolje pokrivena u hr. Uglavnom ne može biti nekvalitetnije i skuplje od vipa.

To je super unas u hercegovini imas 1 mrežu eronet sve po marku

1sec poziva marku prema svim mrežama pa i unutar mreže
MMS-izražen prema veličini msm-sa negdi 5,6 km
GPRS-bolje da ne znate

i onda budi ti connecting

Kod nas ih se već 5 nakotilo.

Evo danas kupio morao sam :slight_smile:

Super radi signal je stvarno za 5. Sve radi na prvu :slight_smile:

Cijene super

Neka. Cim vise, to bolje.

Doduse, naletio sam na ovu grupu na fejsu, nije ni to blesavo
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Necemo-bombone-vec-jeftine-pozive/129673357085442

pa ja bi rekao da je njima bio plan da izbace 10000 tarifa godisnje da vise nitko ne zna gdje sto i kako, tko ce to sve usporediti i skuziti, ljudi odustanu i placaju… dok imaju ali znaju da ih se “krade”.

[quote=“hrvojesb”]Kakva su mišljenja??

http://www.bonbon.com.hr

cijene osnovnih bonbon usluga

Pozivi prema svim mobilnim i fiksnim mrežama u Hrvatskoj 0,70 kn
SMS (prema svim mobilnim i fiksnim mrežama) 0.20 kn
MMS (prema svim mobilnim i fiksnim mrežama) 0,70 kn
GPRS - prijenos podataka (1 MB) 0,70 kn[/quote]

bonbon je sestrinska firma t-mobile-a.
krenuli su s time da privuku ljude, da imaju što više korisnika.

tomato -> pozivi prema svim mrežana 0,29 kn
sms -> 0,25 kn.

uvjet je da se nadoplati sa bonom od 100 kn mjesečno.

ako se nadoplati s 50 ili 100 kn, dobiva se 50 minuta besplatnih i 50 sms-a besplatnih.

sve je to super i nije skupo dočim ih je više cijena ide dolje

Ja za sada zadovoljan, dosta ekipe uzelo pa cemo pricat free :wink: A koristim i t-mobile. Od tele2 sam odustao jer im krajnji korisnik nije bitan

:smiley:

Ja sam isto na Teletu i dobio sam isti dojam. Sve mi se cini da cu promjenit mrezu kad mi ugovor istekne …

Ja sam se nazalost vise puta uvjerio da korisnicka podrska ne zna sto prica, ne zele uopce pomoci i stalno pricaju isto.

Prevarili su me 2 puta u 2 mjeseca. Nakon drugog puta odmah sam izvadio karticu iz mobitela iz principa i uzeo bonbon. Sa njihovom podrškom sam i više nego zadovoljan. Stavljaju se u kožu korisnika a to mi je jako bitno.

Bas to.

Evo meni npr. ne dolazi racun doma, nego mi samo opomene dolaze. Zalio sam se milijun puta i uvijek sam dobivao iste odgovore. A problem je ostao.
Jednostavno, ne zele rjesiti problem, nego prebacuju odgovornost na mene, bez obzira sta sva posta, zajedno sa njihovim opomenama, meni dolazi normalno.

I onda me zaustave njihovi promotori na ulici i pitaju jesam li zadovoljan. Pa normalno da nisam - mreza ko mreza mi je ok, sve radi … ali kad su prema korisnicima neodgovorni. Radije cu na drugu mrezu placat vise, ali da bar znam da tamo cijene to sta im ja placam.

Ja više nemam pojma koliko košta poziv ni sms, u nijednoj mreži!
Imam i 091 i 092 i 095, a i jedan 750 koji je najskuplji za korištenje u RH:D

Znam da s 095 mogu zvat sve mreže i da nije skupo, a s 091 pazim da ne zovem van VIPa. A koliko košta minuta i sms više nemam pojma jer svaka mreža ima milion tarifa i to je više nemoguće pratit!!!

Ali neka, bitno da pojeftinjuje :smiley:

[quote=“kromaser”]To je super unas u hercegovini imas 1 mrežu eronet sve po marku

1sec poziva marku prema svim mrežama pa i unutar mreže
MMS-izražen prema veličini msm-sa negdi 5,6 km
GPRS-bolje da ne znate

i onda budi ti connecting[/quote]

Mozda ti ne valja mobitel pa ne vidis ostale mreze :wink:
Kako ja znam svi operateri se hvale da imaju pokrivenost vecu od 90%.

P.S. mislim da ovakve cijene, kao sto si naveo, nisu ni u Afganistanu na satelitskim telefonima.

Ja sam na vipu i nemam ga nikakve namjere mjenjati. Ovaj bonbon je t-comovo sranje što znači da čim više ljudi prijeđe na tu mrežu počinje dar-mar, ne hvala. VIP možda nije najjeftinija mreža, ali uz dobre pakete ja si naštimam da mi dođe dosta jeftino, plus korisnička podrška na veoma visokom nivou, o tomatu se nemamo što razgovarati, to čudo ni interent ne podržava, tele2 korisnička podrška 0, a t-com em ima lošu korisničku podršku em je najskuplji

T-mobile ima daleko bolju pokrivenost od Vip-a. Vip je u mojoj kuću nedostupan, i to u predgrađu Zadra, dok sa T mobilom nemam nikakvih problema!

ja definitivno prelazim na taj bonbon makar je od tcoma mreža ali cijene su predobre. Kod mene isto Vip sa signalom nema baš sreće :slight_smile:

Nemate vi pojma što je patnja ako ne koristite Tele2 :slight_smile:

Dok nisam prešao na telca, nisam znao da može puknuti veza usred razgovora.
U garaži gdje radim signal je toliko slab da se moram stati pored prozora i razgovarati.

Jedino me usreći račun kada dođe. :zub:

A cek, kaj nije i tele 2 na tcom mreži?