Novi Facebook Update

Jucer je cijeli dan facebook bagovao. Razlog je vjerovatno neki novi update. Jutros primjetim da mi se clanci koje sam zakazao na svojim stranicama nisu objavili. Kada sam pokusao rucno da postavim izbacio mi je gresku da sam prebrzo objavljivao clanke te da mi je onemoguceno objavljivanje. Objavljivao sam clanke svako 2-3 sata na svoje stranice.

Preterali su svaku meru i meni od jutros.

Nevjerovatno da nas ovako je**

Idi vidi ocenu za aplikaciju za poslednjih par dana. Jedan dečko je napisao lepo, update na 7 dana, programeri kao da su stolari, svakim ažuriranjem sve gore radi

meni sinoć bagovalo pola interneta hahaha

I meni ista greška na jednom profilu od jutros.

Ne znam šta rade, ali ovo je takav raspad sistema i bruka za jednu ovako veliku mrežu. Dobiješ blok “zbog brzog deljenja”. Idiotizam, pritom sam delio na par stranica, nikad spam, uvek na par sati, sportske vesti, potpuno neutralne. Sramota, jutros i dalje traje blokada

I kod mene je idalje blokada. Stvarno nisu normalni sta rade.

Zvanično, globalni je bag. Imaš na Facebook bug

Kako rješiti to? Idalje ne mogu ništa da objavim.

Nema rešenja dok oni ne reše, evo piše im lik iz USA da je bruka i sramota, da upravlja sa preko 300 stranica koje obaveštavaju od URAGANIMA, NEVREMENU i ostalim opasnostima i nepogodama, čovek već 5 dana ne može da deli, pritom nije bio agresivan u deljenju, nisu normalni više…

Probajte, msm da je rešeno svuda u svetu