Novi hosting... Namecheap?

Trenutno imam hosting na Avalonu ali dosta su poskupili sad. Koji shared hosting preporučate da preselim?

Treba mi barem 20 gb prostora za nekoliko domena ali da nema nekih ograničenja po pitanju datoteka ili nekakve druge fore pa da nastanu problemi. Nije da mi treba nešto posebno samo tražim transparentnost. Svi webovi su orijentirani na hrvatsko tržište. Na jednom webu koji ima 150 000 korisnika mjesečno mi može stvarati više querija prema bazi na više unutrašnjih stranica što me najviše sekira (cache je postavljen i koliko sam mogal optimizirati bez kompliciranja) i zbog toga ne bi neki lijevi hosting di budu resursi prebrzo pojedeni… Ostali webovi su zanemarivi, male brošure tvrtka.

Ne znam dal neki domaći može uopće parirati s vanima. Siteground čujem da je kvalitetan 800 kn ali piše da je jako sniženje sad pa da mi ubuduće ne lupe preskupu cijenu? Namecheap je popularan, 550 kn (cijena uključuje EU datacentar) ali čini se malo i previše povoljan…?

Ne bi volio pametovati, ali da sam na tvom mjestu ne bi uzimao shared hosting sa 150 000 posjeta…

Kupi VPS i ja ti ga održavam za 250 kn mjesečno.

Može i R1 račun ak treba.

1 Like

Uzmi na knownsrv vps ok cijena i gura to posjetu sasvim normalno

Mislite da je to previše? Na shared Avalonu normalno radi pa po tome ispada da za tu cijenu mogu i ostati. Vidim da Namecheap navodi 200k visitors/month za taj plan koji me zanima. Web ima dosta visoki bounce rate pa sigurno i to pogoduje stabilnosti

A kakav im je shared hosting? Isto i Hertzer kojeg se preporuča u starijim temama, iako isto u razini vps-a.

Ne znam stvarno dosta godina sam kod njih na vpsu sve je ok.

Stabilan i kavlitetan shared hosting u našem podatkovnom centru uz stabilnost i sigurnost koju jamče međunarodno priznate ISO norme i certifikati

Za navedene potrebe svakako preporučam shared pakete
Web Ultimate (uz dodavanje diskovnog prostora)
ili
Web Corporate koji ima 50GB diskovnog prostora

  • svi naši shared hosting planovi imaju automatski dnevni, tjedni i mjesečni backup te su fully managed.

Tu su svakako i KVM Linux virtualke koje su unmanaged, ali se može zakupiti i server management.

Merry Christmas And Happy New Year :partying_face:

Sve je to lijepo i fino, ali kako ovo u 21. vijeku?

1Gbps server port, 30/30Mbps dedicated link speed

1 Like

500 GB monthly bandwidth :roll_eyes: Realno, gledajući vašu ponudu, zaostajete za ostalim, zaglavili ste u 2010.god. i preskupi ste. Uz dužno poštovanje.

3 Likeova