Novi ludi zakon: Porezna uprava će vam biznis izbrisati s interneta (online pečaćenje)

kaze moci ce ti “zapecatiti” site, tj. na neku foru napraviti (telekomi i sl) da ne bude dostupan???

pa sta je ovo, ovog se samo totalni uhljebi iz kamenog doba mogu dosjetiti, oni su ludi. ludi.

Vracamo se u komunizam drugovi i drugarice, prilagodite se.

Ako netko znade jesu li vec poceli djelit partijske knjizice dajte mi posaljite gdje se mogu prijaviti. Preporucam svima, prijavite se i bez brige ste.

2 Likeova

I ja sam čitao već da nam naša vrla Porezna Uprava od Nove godine sprema svašta nešto… :smile:
Ipak vjerujem da to sve jednostavno neće zaživjeti, npr. to digitalno pečaćenje nas vraća mnogo nazad, sumnjam ipak da će biti tako. :blush:
Recimo, kao epilog članka je:

Ministarstvo financija i Porezna uprava do zaključenja broja nisu nam odgovorili na upit

Možda nisu toliko ni vični odgovoru na email. :smile: :o:

2 Likeova

ma vjerojatno i nisu, ali to je ona najveca tragedija. Klasicna industrija je unistena, “nova” digitalna koja treba zazivjeti je potpuno nerazumljiva ljudima u politici, a sta ne znas, toga se bojis pa sjeci u startu.

Mislim pazi, ti ulozis ne znam kolko u branding, seo itd i majstori procjene da tu nesto nije u redu i blokiraju te. Tko ce platiti stetu sto ce te google odhebat dok si blokiran? Stvar je u tome da oni to uopce ne rezumiju, niti ih se ne tice.

tragedija, tregadija, svaki puta sve gluplji zakoni i kojekakva “rijesenja”

al ja u biti ne razumijem kome uoppce padaju na pamet te gluposti? i kako? koji je to brainstorming koji dovede do tako necega? kako se sjete takvih bedastoca? kako?

3 Likeova

Oni jednostavno ne znaju. Žive u svijetu gdje je sve na internetu prevera.
Koje smiješne situacije sam ja s njima doživio kada sam se interesirao oko zakonskog dijela svog dropshipping site-a…
Došao sam u poreznu i interesirao se. Ma nitkoo tamo nije bio upoznat s online zaradom, a kamoli sa dropshipping sistemom.
Kad sam im nakon sat-dva objašnjava rekao da je dobavljač iz Španjolske, dogodio se raspad sistema u njihovim redovima haha :smiley:

Ugl… ne znaju, nemaju pojma!

1 Like

Cuj pečatice sajtove online :laughing: znaci danas me nista ne moze iznenaditii

Toga sam se i bojao kad su napravili ono sa Agrokorom.

Ja sam u mlađim danima otvorio obrt za iznajmljivanje televizora i laptopa u bolnice, pa se isto to desilo da nitko ništa nije znao što samnom. Našetali me ko budalu.
Iako je to bio offline posao, ali valjda iz razloga što takav posao nije postojao, oni su odmah bili izgubljeni.

Ispada da znaju odrađivati samo standardne šablone…

2 Likeova