Novi način zarade sa igricama!

Ukoliko prijeđeš preko tih 60 posjeta, tada će ponuda biti i više nego povoljna.
Nisam niti napisao da je tvoja ponuda nepoštena.
Da napomenem da simi nije trošak samo hosting i domena, nego on gubi puno više, ukoliko neko zaradi 200kn mjesečno od adsensa, to predstavlja simi gubitak od barem 500 kn.
Tako da bi ti manji trošak bio da si stavio oglas, da tražš nekoga da ti napravi web site sa igrama i da plaćaš 1000 kn za taj posao.

Sad se svi pitate kako sam došao do onih 500kn.
Ti ćeš vjerojatno staviti neki link ili banner za reklamiranje tih sajtova.
Tako ako recimo 200 ljudi klikne na taj banner, tada:
Ovisno o CTR-u stranice ta stranica će imati recimo 15 klikova, a da recimo nije bilo tog bannera nego da je bio adsense oglas onda bi barem petina od tih 200 ljudi klikla na tvoj oglas, tako da bi ti imao 40 klikova.

Šime, mlad si po godinama ali si po zrelosti puno stariji. Samo naprid i živila nama naša Dalmacija s takvim ljudima.

[quote=“joso162”]
Sad se svi pitate kako sam došao do onih 500kn.
Ti ćeš vjerojatno staviti neki link ili banner za reklamiranje tih sajtova.
Tako ako recimo 200 ljudi klikne na taj banner, tada:
Ovisno o CTR-u stranice ta stranica će imati recimo 15 klikova, a da recimo nije bilo tog bannera nego da je bio adsense oglas onda bi barem petina od tih 200 ljudi klikla na tvoj oglas, tako da bi ti imao 40 klikova.[/quote]

Nije baš tako, imam mjesta na jačim sajtovima gdje su ljudi naviknuli na nove linkove. Čim stavim novi link, njih 20% posto prvi dan kliknu na taj link. Ako im se svidi sadržaj, njih cca 500 nastave svaki dan posjećivati taj sajt, ako ne, ta brojka je nekad manja od 100 ljudi dnevno. Ovisi koliko je tematski vezan taj sajt i još nekim stvarima.

Računao sam da te posjete ne gubim, jer ionako promoviram svoj budući sajt, ali naravno da gubim klikove na adsense i dio zarade, al to smatram kao ulaganjem.

Kako ja sve gledam 3-4 pa i 10 godina unaprijed, računam da mogu na tim sajtovima dobiti dio kolača sa googla i direct trafic s kojim bi mogao ojačat svoju poziciju a kasnije i vratit taj novac.

Ovako možda gubim i više novaca nego da plačam nekome za izradu sajtova.

To mi je oduvijek bio cilj. Sada vidim boga u tebi.
Znači da bi kupio kruh i mlijeko trebam tri sajta. Ako želim struju, plin i vodu još 33, a ako se baš želim zajebavati mislim da bi mi milijun bilo dovoljno. Koliko eura, strava.

Vi očito ne kužite da sime_zd pokušava stvoriti novi MLM sve mi na to smrdi. Nije u potpunosti, ali mogao je komotno napisati, “A vi dovedite još 5 članova i njihove stranice nakon deset mjeseci su vaše”, itd. itd itd. Šime to što ti predlažeš je ilegalno. Ali ne bih se više štel petljat jer sad imamo moderatora pa bih mogao popiti ban.

Osim što sam lopov, prevarant i kriminalac sad mi prijeti i zatvor :slight_smile:

Dođe meni Štefica i pita me šta ja mislim o ovoj ponudi.
Kažem ja njoj:
Čuj Štefica, nova si na webu, ne znaš složiti web sajt, adsense account ti je znanstvena fantastika, SEO i link bulding također. To nije za tebe.

Dođe meni Štef i postavi isto pitanje.
Kažem ja njemu:
Čuj Štef, ti si stara iskusnjara, imaš već nekoliko webova, zarađuješ na webu, nije ti problem sam investirati u domenu i hosting i moje je mišljenje da to nije za tebe.

Ali dođe i Ivek, naravno isto pitanje.
Kažem ja:
Čuj Ivek, znaš nešto o webu, nisi zelen ali nisi niti veliki znalac, znaš složiti web sajt, imaš adsense acc ali zarada je skoro pa nikakva, imaš problem s lovom za hosting i domenu i ovo ti može biti prilika da ipak nešto zaradiš i kreneš samostalno.

[quote=“tom971”]jebote koji smo mi narod. Ko stare jumferice, nis ne valja.

Covijek nudi prakticki mukte nesto opet vam ne valja.
Napise vam u pravilima sta ne smijete radit i to ne valaj, vec vidite u tome sitno napisano…
Pa sta da je i sitno, opet je napisano ste u skoli ucili samo veliko pismo :slight_smile:

Srce me vuce vratit se, ali kad vidim u sta su seljudi pretvorili, dobro da sam pobjego iz te vukojebine dole…

gledam simu ovdje i ne svidja mi se njegov ton uvijek, ali on je jedan od rijetkih koji je fakat krenuo od niceg, slusao ljude ovdije i uspio u necem.
Opet prokleti hrvatski jal…

Ljudi ako vam ne pase, pa ostvaite se komentiranja, ili mu dajte podrsku ili sutite, pa niko do sada jos nije napravio tako nesto.
Da vas i oce nekako zeznut, kako ce pa sve vam je otkrio. Znate da igra traje 10mjeseci …[/quote]

Citas mi misli, rep +

bolesno…

volim vikend navečer -nema ndb. klinaca :slight_smile:
u svakom slučaju ideja je otvorena, transparentna i nova, cijenim to.
Problem je što za laprdanja uvjek ima vremena a da se neš konstruktivno napravi pa bilo to i projekat s zadatim i poznatim krajem, ne, rađe pljuvat i čekat pare da padnu s neba il u kockarnici. Iz projekta se mogu naučiti i neke cake koje sam početnik treba duuugo šljakati da dođe do njih a to je jedna od velikih prednosti.
Tako se peče zanat.

[quote=“trnac”]Dođe meni Štefica i pita me šta ja mislim o ovoj ponudi.
Kažem ja njoj:
Čuj Štefica, nova si na webu, ne znaš složiti web sajt, adsense account ti je znanstvena fantastika, SEO i link bulding također. To nije za tebe.

Dođe meni Štef i postavi isto pitanje.
Kažem ja njemu:
Čuj Štef, ti si stara iskusnjara, imaš već nekoliko webova, zarađuješ na webu, nije ti problem sam investirati u domenu i hosting i moje je mišljenje da to nije za tebe.

Ali dođe i Ivek, naravno isto pitanje.
Kažem ja:
Čuj Ivek, znaš nešto o webu, nisi zelen ali nisi niti veliki znalac, znaš složiti web sajt, imaš adsense acc ali zarada je skoro pa nikakva, imaš problem s lovom za hosting i domenu i ovo ti može biti prilika da ipak nešto zaradiš i kreneš samostalno.[/quote]

Trol , trnac daj si ban :bljesak::bljesak::roflmao:

Vezano uz temu : Sta vas briga ako nade budalu da mu to radi njegova stvar , ne kuzim sta ste svi tu odma zapeli…

Dobio sam gadne prijetnje preko e maila. Ja stvarno ne znam što sam napravio kome sa ovom temom, samo sam htio pokušati nešto zaraditi.
Bolje da se ja povučem, ovo je postalo nenormalno i ozbiljno.

[quote=“trnac”]Dođe meni Štefica i pita me šta ja mislim o ovoj ponudi.
Kažem ja njoj:
Čuj Štefica, nova si na webu, ne znaš složiti web sajt, adsense account ti je znanstvena fantastika, SEO i link bulding također. To nije za tebe.

Dođe meni Štef i postavi isto pitanje.
Kažem ja njemu:
Čuj Štef, ti si stara iskusnjara, imaš već nekoliko webova, zarađuješ na webu, nije ti problem sam investirati u domenu i hosting i moje je mišljenje da to nije za tebe.

Ali dođe i Ivek, naravno isto pitanje.
Kažem ja:
Čuj Ivek, znaš nešto o webu, nisi zelen ali nisi niti veliki znalac, znaš složiti web sajt, imaš adsense acc ali zarada je skoro pa nikakva, imaš problem s lovom za hosting i domenu i ovo ti može biti prilika da ipak nešto zaradiš i kreneš samostalno.[/quote]

Benti, ja sam namjeravao ovako nešto napisati, ista tri primjera za koga to je, za koga to nije. Ali Trnac me preduhitrio i sve to ljepše sročio.

Kako god bio smiješan, taj post ima više veze s temom nego većina prijašnjih. :zub:

Negativci, dao Bog da posao.hr otvori komentiranje na oglase, da se svi preselite tamo !

E ■■■■ ga, zloba je neuništiva.
Čovjek pokuša zaraditi i omogućiti drugima da zarade i to ga dočeka.
Neki bi radije krepali od gladi nego radili u tvrtki u kojoj vlasnik i osnivač tvrtke prima plaću, a ne samo radnici.

[quote=“gambo”]E ■■■■ ga, zloba je neuništiva.

Neki bi radije krepali od gladi nego radili u tvrtki u kojoj vlasnik i osnivač tvrtke prima plaću, a ne samo radnici.[/quote]

To je to !

rep+

[SIZE=“1”]F**K, nemrem ti dat, neda mi[/size]

1 Like

ajd pošto se osjećam ko duh sam da još ovo dodam :wink: u normalnom svijetu Volontiranje je je jedan od pozitivnih pojava.:slight_smile:
nadam se da ne zagadih temu pošto je ovo jel u birtiji, sory @sime_zd

[quote=“gambo”]E ■■■■ ga, zloba je neuništiva.
Čovjek pokuša zaraditi i omogućiti drugima da zarade i to ga dočeka.
Neki bi radije krepali od gladi nego radili u tvrtki u kojoj vlasnik i osnivač tvrtke prima plaću, a ne samo radnici.[/quote]

Istina ! Nesto je ****** trulo u drzavi Hrvatskoj !

[SIZE=“1”][color=“Silver”]ne pokusavaj izbrojat zvjezdice, nemoguce ih je izbrojat[/color][/size]

[quote=“mikibm”]
nadam se da ne zagadih temu [/quote]
Ne možeš više nego što je pa slobodno :wink:

Ispričaću vam jednu moju priču, pa se nadam da ćete shvatiti zašto je ovo sasvim dobra ponuda.

Moj početak na internetu bio je free forum. Kada sam poželeo da napravim prvi sajt, pojma nisam imao. Tata mi je dao pare za domen i hosting. To sam kupio i stajalo je prazno 2 meseca.

Onda sam našao jednog čoveka koji mi je rekao da nađem na internetu template za HTML sajt i da će mi ga on postaviti na moj domen i da će izmeniti one gluposti, da umesto “YOUR WEBSITE NAME” piše “GAMERS SPACE” i ostalo… to je za mene tada bila naučna fantastika :frowning:
Tražio mi je 15 evra za najobičnije editovanje teksta i upload templatea na server! To je posao koji se završi za 10 minuta! Ja sam mu dao pare. On nije bio bezobrazan, kao što je mogao da bude, tako da me je naučio da ja sam uploadujem fajlove preko FTP-a, što je za mene isto bila jako složena operacija :smiley: Naučio me je da sam menjam template i pokazao mi još neke skripte koje su bile jednostavne, ali meni jako zanimljive… dao mi je skriptu za rotaciju banera i slično. Posle toga smo još nekoliko meseci bili u kontaktu, ja sam bio redovan na njegovom forumu (netmajstor.com) i jako smo lepo sarađivali.

Realno, posao koji mi je on odradio je bio glupost. Uzeo mi je 15 evra, što je za taj smešni poslić previše. Ipak, ja se nisam pokajao i čak i sada smatram da mi je on mnogo olakšao napredak na webu jer me je naučio tim osnovnim stvarima.

Tako da nemojte biti nerazumni. Šime je jedan od uspešnijih ljudi ovde, jedan od retkih koji živi od weba, tako da smatram da sarađivanje sa njim može biti jako korisno i da se mnogo može naučiti. Neće ni meni biti lako kada mu budem davao sajt posle 10 meseci, to jeste gubitak, ali sigurno ću nakon te saradnje izaći pametniji i iskusniji, sa više znanja i imaću više šansi da i ja jednog dana dođem ovde sa nekom ponudom da drugi rade za mene ili da prave sajtove u okviru moje mreže ili tako nešto…

Čini mi se da na ovom forumu u poslednje vreme ima mnogo propalih webmastera koji su samo došli da ostalima prosipaju pamet i da napadaju druge koji hoće nešto da rade i nauče.

Ovaj Igi je u svađanje uložio dovoljno truda da je mogao da napravi 2 sajta za saradnju sa Šimom :smiley: