Novi oglasnik na balkanu - oglasise.eu

Moguce je napraviti sve to u Wordpressu, postoje teme bas za to.
Na primjer (ovo je jos u razvoju):

Sve je moguce sa wordpressom

Poenta je da bi pokrenuo oglasnik moras imati dvije grupe ljudi, oni koji kupuju i oni koji prodaju. Jako je tesko postici odgovarajucu balans i zapoceti, jer niko se nece reklamirati tamo gdje nema nikoga, niti ce neko traziti tamo gdje nemw oglasa, jednostavno

Kao nov oglasnik ja mislim da je jedina prilika da pristupis ljudima koji vec prodaju, das im mogućnost da se jednostavno registruju i prebace svoje artikle sa servisa koji vec koriste olx, njuskalo, kp, itd. automatski, za njih tu onda nema cimanja i vjerujem da bi dosta njih pristalo, e onda se ide u lov na korisnike koji kupuju, i eventualno ce nekad nesto prodati

1 Like

Prijateljski savjet je da se krene od gradnje kuće, a ne gradnje nebodera, ako je prvi projekt. Nema šanse izboriti se u jednoj državi bez puno oglašavanja, a kamoli na cijelom balkanu. Ja iz HR ne bih sigurno oglašavao na oglasniku koji ima 4 zemlje, već bi birao samo HR.

Treba imati na umu da je i Let go pokušao s velikim reklamnim kampanjama u HR prije god dana cca, iskakali su iz paštete i na kraju ugasili projekt.

Radije pokreni neki micro niche site i gradi ga kvalitetnim tekstovima za početak.

1 Like

Može li netko povoljno napraviti logo za oglasnik?

Zašto mi na FB ne prikazuje naslovnu sliku?

Ovo me podseća na trgozona.com

vidi dal imaš Open Graph plugin ako je u pitanju WP ako nemaš instaliraj ili link provuci kroz

Ne gubi vrijeme. :wink::wink::wink::wink:

3 Likeova

Jel loše učiti nešto novo?

A nije lose uciti nesto novo, ali je lose raditi na necemu do cega nece biti nista a neces mnogo naucit- a to isto virjeme si mogao provesti uceci nesto…

Ovo me podsjeti na Davorga Bergama :smiley:

2 Likeova

Ovo mi je izbacilo

Uspio riješiti… Hvala svima na pozitivnim i negativnim kritikama

Oglašavaju se ljudi

2 Likeova

Zašto ne mogu prevesti DASHBOARD sa Loco prevoditeljem?

Lp

Trazis u krivom fileu. Mozda si isao pod temu a to je dio nekog plugina, ili obrnuto.

1 Like

decko, okani se te stranice… nije to za tebe. fulao si tesko

Znaci na svakoj temi si napisao neko njesra, jel si zadovoljio svoj ego “uspesni” covece?
Kad nemas sta da kazes pametno, slobodno nemoj nista da pises, niko nece da se ljuti sto nista nisi retardirano napisao.

1 Like

u tome je problem, jer ce pametan sutiti, a budale ce se raspisati :wink:

Tako je, vidim raspisao si se sra.nja…