Novi oglasnik na balkanu - oglasise.eu

Poštovani,

od sada možete jednostavno i besplatno oglašavati svoje proizvode na novom oglasniku na Balkanu(aute, mobitele itd…). Kao što smo već naveli oglašavanje je potpuno besplatno.

Tek smo u razvitku pa nam davajte kritike i nemojte previše zamjeriti.

Možete se registrirati i oglašavati na sljedećem linku: https://oglasise.eu/

Uvek je bilo kod webmastera ili vlasnika sajtova (kako hoćeš) pre ikakvog objavljivanja sajta na intenetu sajt se prvo sredi pa pusti u opticaj
Kod tebe sajt u nekom u poluzavršenom stanju: blogovi (pri dnu sajta) su na engleskom, u ćošku stoji br pozivnog za državu i ništa vise, “Naše najbolje lokacije” je ispisano na englesko, “Uvjeti korištenja” nemaš, link vodi na oglas “Pravila korištenja” nemaš, opet link vodi na oglas

Sredi sajt pa ga onda “reklamiraj” po internetu i jako teško će ti biti u početku nadam se a ćeš uspeti u tome ali za ovo što si naumio treba mnogo truda, volje i strpljenja

Sve ovo smatraj ovo dobronamernom kritikom :slightly_smiling_face:

2 Likeova

Mislim da se ne isplati pokretati oglasnike. Jednostavno, ljudi su navikli na KupujemProdajem i ostale sajtove…

Evo npr. kako bih ja uradio:

Kada bi se nekim cudom opredelio za otvaranje bilo kakvog oglasnika, napravio bih ga u posebnoj nisi tj. napravio bih oglasnik fokusiran samo na jednu tematiku (Npr. Oglasnik za racunarske komponente itd…).

Pre otvaranje ovog specializovanog oglasnika napravio bih blog sa kompatibilnom tematikom kako bi izgradio publicitet koji bih iskoristio za “ozivljavanje” ovog projekta. Verujem da niko ne zeli da se oglasava na platformama koje nemaju posetu, pa je odmah u startu potrebno dovuci ljude.

Druga varijanta ti je da ulazes ogromne novce u marketing, ali to tih ne preporucujem…

Uglavnom, moj stav je prema ovakvim projektima ostaje isti, ne isplati se pokrecati ukoliko nemas neku inovaciju, mada i taj se dosta tesko probiti…

Srecno ti sa projektom, nadam se da ces uspeti u svojoj nameri i tako to…

Ja bi recimo prije koristila ovaj sajt, nego KupujemProdajem, jer mi izgleda dosta bolje i modernije. Ali ovakvi sajtovi se ne rade u WordPress-u i to nije posao kao, instaliraj wp i postavi temu i evo ja imam oglasnik.

Mislim da je ok.rs jedini koji je pokušao ozbiljno da se probije sa oglasnikom na balkanu, napravili su aplikaciju i web od nule, registrovali firmu i sve u full-u, ali nisu uspjeli.

Hvala … Radim ovo iz gušta i pokušavam naučit nešto novo

1 Like

Masu filtera za pretragu ima

Wtfk… sklanjaj to odmah. :confused:

1 Like

Ne znam zašto raditi tako nešto u wordpress-u.

Wordpress nije za toga definitivno :slight_smile:

ovakve sajtove ce cesto ljudi sa posla htjeti posjetiti, a obicno nove domene po defaultu budu blokirane

vec sam pisao o ovome pa ti evo link gdje sam napisao kako ja za svoje sajtove rijesim ovaj problem:
Apartmani Zagreb privatni smjestaj (drugi post)

budem hehe…20 znakova

ovo je tema kupljena i čini mi se ok za oglasnik. Ne u stilu Njuškala da je kompleksno

Druze neka ti je sretno prije svega ali imas mnooogo jos raditi sitnicama

tek sam praktički krenuo. Bit će oglasnik za Hrvatsku, BIH i Srbiju. I jednostavan i besplatan

logoogla

Jel ovaj logo možda bolji?

Da dodadem i ja neki komentar sto se tice ovaj sajt…
Ideja je super, ali trebas uloziti mnogo vremena pogotovo sto se tice marketinga, ljudi moraju da saznaju za ovaj sajt, najbolji marketing je od usta na usta …
Tema je lepa i privlacna za oci.
Kad bih bio na tvom mestu, ove pakete bi maknuo, napravio bih free registracija korisnika i dobrovoljno da postavljaju oglase (ali oglasi da idu na pregledavanje admina a zatim ako je sve okej da odobris oglas).
Blog bih maknuo automatski!
takodze i ovo bih maknuo

Sto se tice zaradjivanja, samo bih zaradjivao od placene reklame tj. napravio bih mesta na sajtu da rekalmiram neku firmu i slcino… + napravio bih na homepage “poslednji oglasi” i na vrhu istaknuti oglasi kao sto sad imas i ovde da se nalaze 5-10 njih"

Hvala na prijedlozima.

Nemoj misliti da te nešto hejtam ili prozivam tu po forumu ali pogrešnim putem ideš vjeruj mi :slight_smile:

Velika je konkurencija i misliš da neko od nas nije to prije pokušao ? Napravi anketu i plati promociju i ispitaj koje oglasnike ljudi poznaju. Evo ja prvi znam za OLX (BiH), kupujem prodajem (SR), njuskalo (HR). više ni jedan od oglasnika ne znam iskreno.

I da bi uspio veliki je novac za tako nešto potreban. Moraš biti bolji od vodećih oglasnika imati ono nešto što oni nemaju.

Tvoj rad na sajtu ne bi ni komentarisao vjeruj mi amaterski je od logoa do buttona koji uopšte ne rade.

I mislim da na forum ne bi trebali objavljivati projekte koji nisu u potpunosti završeni.

Batali na vrijeme dok se nisi zavukao u to vjeruj mi :slight_smile:

NO HATE <3

7 Likeova

Vidjet ćemo hoće li biti šta od ovoga

Mislim da je gotovo izvesno da nece. Mozda bi vec sad trebao da se fokusiras na neki manje amibicozniji projekat. Ako ti je ovo prvi projekat, onda definitivno mislim da bi trebao da cesce praktikujes istrazivanje, koje je jako bitno.

Imas par likova ovde na forumu su isto pokusavali otvoriti neki slican fazon, ali niko od njih nije uspeo. Preporucio bih ti da pocnes pisati blog, cisto da steknes neko iskustvo u ovom poslu.

Oglasnici su bas teski za ozivljavanje iz razloga sto je jednostavno prevelika konkurencija, em niko ne zeli da stavlja oglas.

isplatnije ti je da placas meni rent za 1.4M publike(od zadruge, do narodnih kolaca) i objavljujes oglas ko covjek, ne patis se :smiley: