Novi oglasnik na trzistu

Da li ima smisla izbaciti na tržište specijalizirani oglasnik?

Oglasnik bi se financirao od objave oglasa koji bi se naplaćivali, ne kao njuškalo da ima svega, nego samo jedna kategorija.

Npr. 10-20 kn/mj ili god. 100-200 kn za objavu jednog oglasa + različiti paketi u ponudi.

Da li bi to prošlo, ne mogu govoriti o čemu se radi, ali recimo npr. uzmimo specijalizirani oglasnik za nekretnine.

1 Like

Haha koji prc. Ako sam dobro skuzio, imas dobar poslovni plan.
Ti budes pitao forum za savjete…i onda ces te savjete prodat jorgovanu da ih on proda dalje. :smiley:

Al cek, to niti nije tvoja ideja…nego si i tu ideju ukrao od jorgovana. xd. Ili si platio? :smiley:

1 Like

Dobro si skuzio.
Nista nisam platio!
Ja uzimam pare.

Satnica za konzalting za ideje, prijedloge, poslovne procese, poboljsanja i sl. mi je 500 kn.
@jorgovan vam moze potvrditi moje kvalifikacije i reference.

1 Like

@sjekira
Kulturno sam pitao i kuturno postavio pitanje.
Odgovorio korektno na sva pitanja, dok neki poput @bozoou nisu odgovorili na pitanja i izbjegavali odgovoriti.
Ponasate se kao primitivni balkanci.
Nikoga na ovom forumu nikada nisam vrijedjao.
Sjetimo se samo tema od @bozoou, normjs i reg date. Isto tako neznaju svi sve.

@bozoou
Nisi odgovorio ni na jedno moje pitanje koje sam ti postavio.

U svakom slucaju, svima skupa sretno, ne zanimaju me vise vasa misljenja, jer sam shvatio da nema koristi.

Kad se postavi malo jace strucno pitanje na forumu, bez obzira tko je autor, 0 odgovora.

Mislio sam da su ljudi na forumu kulturni i sa znanjem, ali ocito da nisu.

Zahvaljujem

Molim admina lock i ove teme.

Hvala

Da i ljudi su ti kulturno odgovarali sve dok iz tebe nije izvirio primitivni balkanac.

Evo da vidis da nisam samo ja koji tako misli

@bozoou ti je dao dobre savjete.
Mislim da bi ti kao crème de la crème savjetnik morao prepoznati kvalitetu savjeta koje ti je on dao.

Zasto lock daj da si i ja nesto zaradim.

Duhovito, nema što, :blush: no ipak nije poželjno otvarati duple topice na Forumu, web oglasnike možete. :smile:
Glavna rasprava o ovoj temi vodi se ovdje:


Nadam se samo da nam pokretač teme neće naplatiti ovaj savjet o zatvaranju topica, a po cjeniku sa linka iznad. :smile: :o:

1 Like