Novi svetski poredak, chipovanje, cashless society itd

Sad vidoh ovu vest preko neke stranice, pošto inače ne pratim medije niti gledam TV, ali nema šta, polako ali sigurno sve što je planirano se ostvaruje i sprema:

S obzirom da već dugo proučavam sve to oko uspostavljanja potpune kontrole ljudi na planeti, razmišljam kakva bi hronologija dogadjaja okvirno mogla da bude, pošto oni sve što uvode, uglavnom uvode po koracima, da ne bi bilo jačeg otpora ljudi i da bi se postepeno svi prilagodjavali.

Evo nekog mog mišljenja kako ti moglo da ide okvirno:

2021/22 - pravi se nova svetska kriza oko nekretnina / kripto dostize max ATM, nakon toga nznm koliko brzo tacno ali krece urusavanje polako / 5G pocinje sve jace / sve vreme se naravno prave ‘‘ter.napadi’’ i uteruje strah ljudima

2023/24 - vrv ce ponovo davati top kamate na stednju da im se preda novac / u ovo vreme mozda kripto krece kolaps pa taman da se novac stavlja u banke na visoku stednju

2025/26 - izlazi se sa pricom da je kripto blockchain dobar, ali ga niko nije kontrolisao pa je kolabirao, sad ce fiat valute pretvoriti u elektronske i divota

2026/27 - krece jace chipovanje, da imaju sjajne benefite novih elektronskih valuta i da lako i brzo otkljucavaju svoje pametne stanove, auta, da kupuju brzo u pametnim prodavnicama

To bi mogla biti neka okvirna hronologija stvari. Verovatno im neki svetski rat na konvencionalni način neće ni trebati da ovo sprovedu. Sve se sad može sprovesti ekonomskim ratovima, isceniranim napadima po celom svetu itd.

Iako postoje neke varijante da će čovečanstvo da stigne da se probudi i da ne postane potpuno roblje, kako stvari trenutno izgledaju, deluje mi da su jako male šanse za to.

Šta vi mislite?

A mozda su u sumi. Ja nemogu predvidjeti sto cu sutra jest a kamoli sto ce se desavati za 5 godina.

najvise me muci recenica od ovog sveg sto si napisao:

Kad ce to vec jednom doc? Po meni nikad, sto god da se pokusa ljudi uspiju to abusat tak da potpune kontrole ljudi ence biti nikad. Samo ako sam dobro razumio a mozda nisam, ti si protiv kontrole ljudi?

Mislim, netreba nam edukacija sto ljudi rade kada su van kontrole. Religije propadaju, sve manje i manje ljudi ide u crkvu, sta mislis da ce ti ljudi raditi? Ako mozes ili imas prilike prati malo ljude, prati nezaposlene ljude koji neznaju sto sa zivotom, to su ti odkucavajuce bombe…

edit:

Ovo nisam vidio pa da i na to skrenem svoje vidjenje, ljudi su robovi samom sebi!!!

Ljudi rade posao koji mrze da bi imali ono sto nezele imati!!!

1 Like

E pa pazi vrlo zanimljiv pogled na stvari i sa jednog aspekta se moram složiti sa tobom :slight_smile:

Sa ovakvom svešću većine ljudi, neki oblik kontrole izgleda je neophodan…

Kako ja vidim buducnost:

3500ta
Ljudi su ljudi ili zemljani, kako hoces, govori se jedan jezik i svi rade ono sto vole. kriminala i kompeticije nema. Imamo kralja, ali to nije kralj to je A.I. koji upravlja svime, nesto tipa beehive, kraljica koja upravlja svime. Tako A.I. upravlja svime, ali to se jedino moze dogoditi kada taj A.I. ima potpunu kontrolu ljudi, ne na silu, nego ljudi bas kao i pcele zive svoj zivot za visi cilj, ne za zadovoljavanje nekih svojih potreba koje u objektivnom poglewdu su totalno nebitne potrebe.

Da bi ljudi to mogli biti ne samo da se mora promjeniti misljenje ljudi, nego se i mozak IMO foizicki mora promjeniti jer mislim da ovaj trenutni nemoze to odraditi kak treba, previse ima hirova…

1 Like