Novi template (WIP)

Evo moj najnoviji rad, malo da se odmorim od cistog kodiranja.

Nije jos zavrsen, ubacit cu jos par sekcija i par opcija za splash (video/slider), full width mapa u contact area, ali me zanima opceniti feedback na look so far. Trebalo bi izgledati ok na IE9+ ukljucujuci tablete/smartphone.
Malo je duzi loading zbog vece rezolucije slika, kad to bolje optimiziram i ubacim lazy loading bit ce dosta bolje.

http://antesepic.me/midi/

Odlično odrađeno, imaš li u planu Themeforest ili si čisto za svoju dušu radio ?

Sviđa mi se ova jednostavnost dizajna. Čist dizajn i laka čitljivost. Jako lijepo.

Dodao mi još neki možda hover efekt na social buttone u footeru, možda samo lagana promjena boje na tamnije. I zanima me kako bi slike u “Team” sekciji vidjele umjesto ovih 300x300 containera.

Hvala. I jedno i drugo, htio sam se malo odmoriti od ciste logike, a s obzirom da mi dizajn jako lose ide, uvijek volim raditi na istom, cisto da vidim da li mogu napraviti nesto sto ce se ljudima i vizualno svidjeti.

Zahvaljujem. Hvala za savjet, tako ce vjerojatno i biti, jos fali dosta tweakova ali htio sam dobiti feedback na smjeru kojem sam krenuo.
Slike za team ce naravno biti umetnute, placeholderi su tu jer jos nisam kupio nikakve stock fotografije ljudi, ali u planu je svakako.

Evo sadrzaj je mislim gotov, necu najvjerovatnije nista vise dodavati.

Jos mali bugfix/dva i to je to. Kritike dobrodosle.

Sve je lijepo, čisto, u trendu, ali evo, da ti vratim uslugu :smiley:
Cilj komentara je konstruktivna kritika, ne želim vrijeđati…

  1. U Chromeu Parallax titra tamo pod “Take control of your content!”…
  2. Portfolio dio se ne vidi u Firefoxu dok ne pređeš mišem. To je zato što FF ne podržava filtere…
  3. U FF se ne očitavaju ikone
  4. U ovom “Who are we?” imam nekoliko estetskih prijedloga
  • pokušaj smanjiti slova i thumbove. Čisto kako bi pogledao kako izgleda. Ako ti djeluje presiromašno, stavi više teksta u bio svakog od staffa.
  • Oko thumbova stavi border: 2px solid #C0CACE ili #EEE (igraj se s veličinom, poanta je da je border par nijansi tamniji od slika unutra ili od backgrounda). Pokušaj staviti da ti hover bude bijeli, a ne crni. Bolje djeluje na ovakav stil…
  1. Ova forma na kraju:
  • Potamni #section-contact background na #111, pojačava se kontrast

  • Background od formi u tom elementu na #222, stavi formama i veći padding-top

  • Button makni border-radius jer ni forma nema radius. E sad, ono što bi ja u ovom slučaju napravio po pitanju buttona, čisto jer ti fali boje (iako kužim da se radi o minimalističkom-flat stilu), je slijedeće:

    .button.light {
    background: #965769; /to je ona blijeda ljubičasta s vrha stranice/
    border-color: #773548; /par nijansi tamnije/
    color: #FFFFFF;
    }
    .button.light:focus, .button.light:hover {
    background-color: #773548; /jedva primjetan hover/
    }

1 Like

Hvala za kritiku :smile:

1.) Mozes malo bolje opisati to titranje? Da li titra background ili content na njemu? Pretpostavljam da si na windowsima?
2.) Ovo bi trebalo biti rijeseno, glupi cross-browser-request i cdn su radili probleme.
3.) Isto kao pod 2
4.) i 5.) Hvala puno, budem eksperimentirao s tvojim prijedlozima :slight_smile:

Da, na Windowsima sam…
Svakih 2 sec nestane background image i background je potpuno siv, a onda se nakon 2 sec vrati nazad. I tako konstantno. Gledam kod i vidim da zapravo slika iza nestaje, a kad isključim “background-attachment:fixed;” na “.desktop .parallax”, onda mi se to ne događa, a background je i dalje fiksiran…

Solidan one page template, sviđa mi se.

1 Like

Jedna sugestija:
Kad idem na “work” pa na “galleries” kod šaltanja slike navigacija galerije (strelice) idu gore dolje ovisno o velicini slike, nelose izgleda ali moram micati mis i pratiti strelice pa mislim da nije bas user friendly, mislim da bi trebalo samo povecati polje klika da korisnik nemora pratiti strelicu.

A ne bi se pohvalio :stuck_out_tongue:
http://themeforest.net/item/midi-responsive-one-page-portfolio-template/7086617

BTW: koliko ti je trebalo da ti prihvate?

1 Like

:smiley: bio sam na putu pa nisam niti stigao.

Approval je prošao bez rejectiona, jedino je proces trajao tjedan dana, spori su sa reviewom.

Template je vrhunski,bas po mom ukusu :smiley:

1 Like

Svaka čast :smiley:
Baš sam gledao homepage da vidim koliko brzo puštaju stvari van i skužim da mi template izgleda poznato. Ali ovaj tjedan su full spori, prošli im je trebalo 3 dana za review, sad im je trebalo 6…

BTW: svi koji šalju, mali savjet, ako niste prethodno approvani napucajte što više screenshotova gdje vam site izgleda prelijepo jer definitivno ne idu na demo, šutite o svim greškama jer automatski dobivate reject i u onom dolje noteu za reviewera napišite zašto je vaš template/theme jedinstven dizajnom, koje su jedinstvene funkcionalnisti i usmjerite ih na što trebaju obratiti pozornost. I demo vam mora biti što jednostavniji za sastaviti (importajte im i widgete). I nemojte se brusiti, budite što ljubazniji i susretljiviji. Gore u opis nabrojite ama baš sve funkcionalnosti, ja sam čak vidio da je neki kreten stavio za WP themu natuknicu “has PHP files”…

Izgleda super :smile:

Nadam se da ćeš se pohvaliti i kako ide sa zaradom od toga.

Zapravo, to je javni podatak? “Purchases” x cijena ?

(purchases) x (cijena) x (provizija)…

Super to izgleda, ali meni osobno nikad nisu sjeli ovakvi webovi … jednostavno me zaboli glava kada scroolam :smiley:

Template je dosta jednostavan s malo sadržaja tako da i ne očekujem neki uspjeh, ali skoro sam gotov s novim za kojeg mi je trebalo dosta manje vremena iako ima vise sadržaja, iz razloga što sada imam JS dio složen kako treba i na njega dodajemo stvari/modificiran.
Ovaj je template poslužio da objektivno vidim koliko mi je dizajn kvalitetan i da li je dovoljno dobar za ThemeForest.