Novo sučelje

Kako se vama čini?
Baš isprobamav sve opcije pa javim dojmove.

Sviđa mi se.
Brzo privikavanje, i lakše dođem do onoga što najčešće koristim.

Meni se ne sviđa, navikao sam na staro.

Ni ja nisam bas zadovoljan…

Dobio sam ga prije 40-ak dana i odmah sam iskljucio, nekoliko izvjestaja je pogresno radilo :frowning:

10-ak dana sam na njemu. Bolje mi je, preglednije… već sam se navikao.

Fora su mi ove krivulje što mogu radit, točno se vidi kako sam konstatno u porastu od 2007 pa do danas :smiley:

ne sviđa mi se što ne mogu odma kad se logiram vidit kako mi koji kanal donosi zaradu, engo moram se naklikat da dođem do toga.

meni se lično novo sučelje isto ne sviđa :frowning: prethodno je bilo preglednije i jednostavnije za upravljati… no na ovo se moramo naviknuti,htjeli ili ne :slight_smile:

Sa ovim se slažem. Meni bi bilo super kada bi se na naslovnici odmah vidjela dnevna zarada i svi kanali. To bi bilo mrak.

Citajuci ponovo ovu temu opet sam ukljucio novi interfejs i primjetio sam da su izbacili jednu stvar, koja je meni bila najbolje od svega ovog novog.

Nema prikaza zarade po drzavama, sto je bilo kada sam prvi put testirao. Sa ovim podacima sam mogao vidjeti koje zemlje ne idu dobro pa traziti alternativu za njih.

mislim da bi u novo sucelje trebali omoguciti neku vrstu “customization-a” , da svako moze sebi prilagodit sucelje - nesto slicno kao što moez i na analyticsu . no mozda to i odrade narednih mjeseci …

ja nikak da namjestim da mi po otvaranju pokaze zaradu po danu. Ja stavim po danu i kod novog otvaranja je opet tjedan…

Valjda žele oraspoložiti vlasnike s prikazom veće cifre… Nije šala.

kako uključite to novo sučelje?

E bas to :slight_smile: meni je isto sve kako je i bilo…

Prvi puta me je uz poruku redirektao na novo sučlje, sada u na vrhu desno mogu birati između starog/novog.
Pretpostavljam da nije svima dodana ta mogučnost.

Alerts > No alerts found. You can go play outside!
:potboy:

Iskreno, nesviđa mi se novo sučelje, bolje mi je ono staro, nekako preglednije.