[Nudim] Izrada web stranica - 100kn

To je ključni odgovor i potpuno se slažem, nemojte samo misliti da će do veka biti tako i morate toga biti svesni, dolaze bolje jeftinije usluge kako god hoćete, sve je to normalno i tako mora biti. Dolazi vreme kada će neko ponuditi jeftinije i neće biti baš brdo posla, jer će drugi vući za nos klijente, a ostalih koji sede i debelo naplaćuju i šišaju klinete biće sve manje. Ali svaka čast na iskrenosti u svakom slučaju

Kakvoj iskrenosti? Ja samo kazem da ima brda posla, ne moram ja tebe za nos da vucem i da te molim za posao kada posla ima gde god se okrenem. Ja klijente ne sisam. Ja imam svoju satnicu koja je transparentna ($20) i ja procenim koliko mi vremena treba za nesto i na osnovu toga formiram cenu a ne random lupanjem. Tako da ne znam cemu frustracije, zadovoljni klijenti su referenca.

Vidim da neki spominju Indijce. E sad, jeste ikad radili s indijcima koji kostaju tih basnoslovnih jeftinih para? Da jeste, ne biste pisali ovo. Ima medju indijcima tu i tamo koji ok radnik, ali generalno su vrlo losi, ne znaju engleski i nabadaju vrlo usko unutar svog specificnog podrucja. Ne povezuju uopce tehnologiju ili sustav u globalu kako radi vec se drze svog dijela i ne razmisljalju… Tako da samo se vi bojte tih indijaca… Ti svi koji kod nas nude te uber jeftine cijene za web, ti em nemaju svoje firme jer hladni pogon kosta dosta em si ne isplacuju placu ergo muljaju sustav navlaceci poznanike da im naplate racun preko firme za njih ili jednostavno rade na crno. I tim nacinom sustavno unistavaju struku i malo poduzetnistvo jer je veliko vec ushemljeno…

2 Likeova

Aha ok, razumem, Hvala u svakom slučaju na vašoj ponudi webshop-a vi ste i jedini koji je ponudio nešto konkretno i to mi se sviđa :smile: i ako je to malo preskupo za ovo što meni treba , jer mislim da mi treba neko jednostavnije a pre svega jeftinije rešenje.

Naravno, onda je resenje za vas ovo sto je ponudio @TuX1 , bez prevelikih ocekivanja. U svakom slucaju se lako iskristalise na kraju ko sta trazi i ko sta nudi.

1 Like

Da slazem se, evo ako imate vremena da mi odgovorite, sta mislite o ovom resenju, upravo tesitram gotovo all-in-one resenje , zove se http://www.shopify.com/ dali su mi free trial i sasvim lepo se snalazim u admin panelu, mogu vam reći da je ultra user friendly, sajt to jest server je takođe ultra brz koliko vidim , sve je automatski optimizovano za brzinu image caching i slično…takođe on site SEO je odličan po automatizmu, canonical stranice tagovi , opisi i slicno. Dakle to je all in one resenje gde dobijam i hosting i neku od prelepih tema sve to optimizovano, spajanje sa paypall i 2CO payment opcijama, 24hrs support, takodje ima ogroman forum i community gde se mogu obratiti besplatno za neka sitna custom rešenja koliko vidim (tipa menjanje valute na sajtu i slično), prevođenje sa engleskog je takođe integrisano u njihov admin panel… i jos mnogo mnogo funkcija koje ce mi mozda biti potrebno samo u buducnosti… To zadovoljstvo ce me kostati 29$ mesecno … Znaci moram da odvojim oko 25EUR mesecno i jos mozda oko 20EUR odmah za logo , domen sam kupio .

Naravno znamo sta je shopify, sve pohvale i preporuke, jos ako ti odgovara tako default resenje onda nema price samo napred.

Ma ne da odgovara , čak ima i mnogo više nego što meni treba tipa POS terminali vođenje lagera to jest inventara i slično, u suštini najbitnije mi je da bude ok onsite SEO jer ću probati da targetujem reči koje i nisu baš popularne pa ću moći lakše da proguram stranice…to je neka moja zamisao… mislim da mogu i da exportujem proizvode zajedno sa opisima koje budem dodavao u neku bazu ako bude trebalo da se prabaci na neko custom rešenje nekada mada mislim da neće trebati. zaista savršeno

2 Likeova

za par godina webstranice ce biti besplatne i to kakve god oces… programirat ce umjetne inteligencije…
programiranje je daleko precjenjeno… i tako se samo slazu neka gotova rjesenja i reciklira kod…
rjetko ko napravi nesto sasvim novo…klasicna je ta nasa prepotentnost da smo najbolji na svjetu bolji od indijaca i bugara… mos mislit… znam slovenca koji radi za indijca na nekim softwerima za bankomate i to za debele pare…
ovakav tzv damping cjena je normalna stvar za one koji hoce prezivjeti… bez obzira sto su nelojalna konkurencija…isto tako je normalno da je neka tehnologija prvo skupa pa onda sve jeftinija…

tako je i industrija otisla u aziju jer su fina gospoda radnici i sindikati brijali kako ce beskrajno dugo imat soc povlastice… dok nije prvi engleski kapitalist jos u 19 stoljecu rasarafio tvornicu i sve preselio u kinu il di vec…
sad se pomalo vraca ali radnici nemaju nis od toga jer sve rade 3d printeri…

to ko koga mora hraniti je nonsens…
niko ne misli ajd prvo da stvorim zdrave temelje i neku sigurnost za sebe nego ja cu se ozenit i napravit djecu jel to drustvo ocekuje od mene i onda cu kukat kako moram hranit ekipu…uvjek se moze ic skupljat staro zeljezo…

drzava je postavljena nahero treba nahranit hrpu politicke elite i kvazi socijalu mjesto da ih se ukine i postavi porez takav da bi bilo suludo ne platiti i koji ce bit dovoljan za funkcioniranje osnovne administracije…ko sto sam nekidan procitao kak je neki bogati amer reko grcima ne mozete izglasati da budete bogati… to je nonsens… cjeli svjet ide naprjed ubija se od rada a ekipa tu filozofira, pije kavicu i brije o vlastitoj neprocjenjivosti…bojim se da je izumiranje balkanskih naroda neminovno haha…

1 Like

Prika drži se tarota :wink:

1 Like

nebi to sve govorio da nisam vidovit hehe

IT industrija je takva da te svasta nesto moze unistiti ako nisi dovoljno prilagodljiv i pametan. Jedan genijalan programer moze unistiti posao drugih 5 ili cak stotinu tako sto napravi rijesenje koje unisti potrebu za tim ljudima.

Ovo nije nista u usporedbi s onim sto nas ceka u buducnosti kad nam roboti pocnu uzimati poslove i kad sve vise stvari bude automatizirano.

Ali opet ce te robote neko morat programirati tako da za ljude koji su spremni za konstatno ucenje ce uvijek biti posla i to puno vise placenog nego sada jer ce stvari biti puno kompleksnije.

Pogledaj kolko ljudi npr jos uvijek radi u proceduralnom programiranju samo zato sto su ljeni nauciti objektno programiranje.
Pogledaj po formu kolko puno ljudi idalje pise svoje querye i koristi obican PHP umjesto da unaprijede svoje znanje nauce objektno programiranje i neki od frameworka npr. Laravel pa preporodili bi se i nebi vise gubili vrijeme na pisanje querya,validacija itd…

U IT svijetu treba biti na konstatno ucenje kako tehnologija ide naprijed inace ce nas pregraziti konkurencija koja je spremna na to.
Dakle za ambiciozne ljude koji su spremni uciti nove tehnologije i prilagodavati se danasnjim trendovima uvijek ce biti na vrhu i imati novaca.

Izrađujem web stranice za 100 000 00kn

Izrada uključuje instalaciju wordpress ili joomla CMS sustava te nekog besplatnog predloška (teme).

Male preinake teme su također uključene u cijenu.

Za sve usluge moguće je dobiti i R1 račun.

javi se predsjednici hehe

Vidim da ima ovdje ljudi koji bi platili veću cijenu za izradu web stranice od 100kn pa reko da ostavim oglas ima se para izgleda.

Koje trolanje, majko moja mila. Pa ovo i na forum.hr-u prolazi s kartonom.

Sarkazam, sarkaza i samo sarkazam.

Po meni je i to tvoje trolanje, no nisam mislio samo na tvoj(e) post(ove), već na puno njih u ovoj temi.

2 Likeova