[Nudim] Izrada web stranica - 100kn

Kao što je gore spomenuto u naslovu nudim izradu kvalitetnih i modernih web stranica koristeći Wordpress sustav.

Izrada stranica uključuje:

  • Instalaciju i sigurnosnu optimizaciju Wordpress sustava
  • Instaliranje i prilagođavanje dizajna prema zahtjevima klijenata
  • Implementaciju logotipa i ostalih grafičkih elemenata prema zahtjevima klijenata
  • Ispunjavanje sadržaja prema klijentovim željama
  • Osnovnu SEO optimizaciju (Uvrštavanje na google karte, rangiranje prema 2-3 tražena pojma)
  • Integracija s Google Analyticsom po želji i još dosta toga

Svi dizajnovi se nalaze s Yootheme-a, Rockettheme-a, Gavicka gdje posjedujem premium račune zakupljene na firmu (ne bitnu koju), imam također ostatak template-a s Themeforesta gdje imam nekakvu zaradu s Affiliate 200-300$.

Sve moje radove i dosadašnje projekte možete potražiti na http://dominik-santic-dizajn.from.hr/ , za više informacije koristite kontakt formu koja se nalazi na webu ili ovdje preko PM-a.

Uplate je moguće izvršiti putem žiro računa (Hrvatska i ostatak EU) ili putem Paypala.

Cijena izrade web stranica (do 20 stranica) - 100kn
Cijena izrade web stranice (preko 20 stranica) - 150kn+

1 Like

Dobra ti je stranica, vjerojatno bi i ja jednu takvu dobio za 100 kuna.

Jadna ti majka na sta nam spada struka i drzava, da smo postali jefintiji i od onih iz Pakistana, Bangladesa, Indije i ko zna od koga sve ne.

1 Like

Imam veliko iskustvo s HTML-om, te CMS sustavima WordPress, Joomla, Opencart, Drupal. Također imam veliko iskustvo u radu s grafičkim programima poput Photoshopa i Ilustratora u kojima sam proveo bezbrojne sate

I radis stranicu za 100kn ? Zanimljivo.

Takvim dumperima cijena treba poslat inspekciju pa nek se onda slikaju.

Da, radim za tvrtku koja nudi izradu cijena po astronomskim cijenama 2000kn+ ali nemaju posla, meni treba novca za faks na kojem sam, tako da sam voljan projekt uradit korektno i profesionalno.

Izgleda da je do tebe. Recesija nas je uništila i to žestoko. Ovo radim isključivo za puko preživljavanje.

1 Like

Sve je to ok ali 100kn je stvarno malo, mislim to je 14-15e za posao od kojega ces da se razvalis. Ne prodajes ti gotove dizajne vec radis iz 0.

Pametnije ti je da uradis 1-2 bas odlicna dizajna u koje ces da ulozis svo svoje znanje pa stavis na TF i ako su stvarno dobri ko od sale ces da zaradis mnogo vise para za mnogo manje posla.

Ja prvi ne bih uzeo dizajnera za ceo sajt koji radi za 100kn makar on imao vrhunski portfolio ali sama pomisao na cifru mi asocira na fuseraj iako mozda to nije slucaj.

Da ne spominjem klijente posto svaki ima nesto da izvoljeva aj ovo ili ono, on ce da za svojih 100kn zanoveta i trazi kao da je platio 1000kn, a ti moras da ispunis kad si vec prihvatio.

U topicu sam napisao znači kaj ekipa dobiva, evo opet:
Svi dizajnovi se nalaze s Yootheme-a, Rockettheme-a, Gavicka gdje
posjedujem premium račune zakupljene na firmu (ne bitnu koju), imam
također ostatak template-a s Themeforesta gdje imam nekakvu zaradu s
Affiliate 200-300$.

Naravno da nisam ni ja lud radit dizajn od 0 za 100kn, jer ce samo u photoshopu izgubit 7-8h rada minimalno. Ovo sam pokrenuo jer kako sam već naveo radim za jednu firmu koja naplaćuje masne pare, ali nemaju posla (a ja sam plaćen po projektu). Ovo mi je jedini izlaz, a ak je cijena premala lako dignem :wink:

Nedavno je bila slična tema pa su neki odmah udarili po njemu kako je jeftin, a zapravo to je zaista realna cijena i očigledno su ljubomorni na konkurenciju. Taj prethodni kao i ovaj novi ne radi dizajn već nudi gotove.

Prethodni je tražio da se tema zatvori koliko ste ga bez prava napali. Ja nisam ni stigao napisati post pošto je tema u međuvremenu bila zatvorena. Ako želi neka nudi za 5€, ko ste vi da ga napadate? Realno, nikada za ovaj posao ne bih platio ni 15€ jer znam da mi treba do pola sata da sve ovo uradim.

Da traži više rekao bih da je umišljen. Ovo je sasvim realna cijena, kažem ja ne bih platio jer nisam toliko prebukiran da ne mogu stići ovo uraditi, ali ko jeste definitivno ima moj aproval po ovoj cijeni.

1 Like

Mislim da je OP promasio forum. Trebao je negdje na forum.hr ili negdje drugdje gdje ljudi neznaju to sami napraviti. Ideja je dobra i cijena je prihvatljiva. Ali sumnjam da ce netkos ove strancie kupiti… Jer ovo su webmajstori i oni u pol sata sloze to.

Tebi trebaju neki penzici s firmama koji neznaju uplit kompjutor, njima mozes i vecu cifru lupiti.

Solidna cijena, ja sam skoro sve isto nudio, ali ti imas ipak nesto vise koliko vidim. Ja sam naplacivao i jos uvijek naplacujem po 50 kn i super mi ide, malo pomalo i skuplja se para. Ignoriraj ove ljubomorne duše i zarađuj :wink:

samo napred ne slusaj ove kriticare sto po celi dan ko zalosne sove kukaju,

Ovo je samo igra preživljavanja. Svakako se slažem s tobom, po meni našima očito ne odgovora kada je cijena visoka jer odmah prigovoraju, a kad je cijena niža opet nevalja. Moj cilj definitivno nije prevariti nikoga, pošto su svi moji podaci javni, već zaraditi džeparac i održati se na fakultetu.

Svakako zahvaljujem na approvalu.

Ovo nije dobro, štoviše ovakvi oglasi nisu dobri za cijelu struku. Spuštanje cijena do neviđenih granica. Više bi ti se isplatilo oglasiti isti posao za 500kn i uloviti jednog kupca nego loviti njih 5, ali dobro, valjda imaš neki račun po kojem ti je i to isplativo. Kažem to zato što ljudi kojima je potreban web sajt, a neznaju ga sami izraditi neće uzeti tebe po 100kn jer po njima je to kao da kupuju starog fiću rađe će platiti 500kn da dobiju koliko toliko solidan sajt koji se neće potrgati sam od sebe(njihovo razmišljanje).

Realna cijena? Je za tebe koji to znaš napraviti, a što će reći onaj koji je platio sajt za apartmane sa nekom realnom cijenom recimo 300-400 eura i kad ovo pročita? Znaš što će napraviti? Nazvat će onog tko mu je napravio sajt i naplatio 300-400 eura i reći mu da ga je prevario jer isto ima za 100kn, i na kraju onaj dizajner ispadne lopov radi ovakvih ponuda.

Ovo je po meni preseravanje, ajde da je stavio neku nisku cijenu od recimo 500 kn i napisao da koristi predloške, al ovaj tip radi za 5-6 kn po satu IT posao, a u tekstilnoj industriji imaju 15 kn po satu.
Pa samo spajanje na bazu, kupovanje domene, postavljanje nameservera i sl. je posao koji zna napraviti 1 na 300 ljudi.

9 Likeova

Po meni onaj ko uradi ovo isto nekom ko se ne razumije za više od 50€ je lopov jer njemu treba pola sata. Ako si uradio sve sam, custom cms, onda gospodinu objasniš o čemu je riječ jer ima pravo na to.

Pitamo se kasnije zašto smo mi toliko zaostali u odnosu na zapad po pitanju firmi i njihovih web stranica? Odgovor je jasan, svaki će ti vlasnik reći pa to je skupo a nema neke ogromne koristi. Ja nemam vremena da nudim ove usluge, ali mi dođe da im uradim besplatno kada vidim da poprilično jaka firma nema ne samo svoju web stranicu već nemaju niti email da doliči već stoji [email protected].

2 Likeova

@bugi potpisujem svaku riječ. Zbog ovakvog srozavanja nitko više i ne cijeni naš rad.

Vi biste trebali kriviti WP, a ne ove što nude izradu. Niko ne govori da custom cms i dizajn ne vrijedi kao što je do sada vrijedio, ali da ovo što oni nude vrijedi preko 50€, nipošto ;).

Ja sam bio spreman uraditi Ilmi Karahmet besplatno websajt jer je postala poznata ličnost, samo da plati domenu i hosting, ali na tome je ostalo. Potrošio sam dosta vremena da ušminkam sajt ali uzalud. Žrtvovao bih se samo da bi naš narod stekao više povjerenja u internet stranice, pa jednog dana možda naprave i PayPal račun :D.

1 Like

Upravo tako !
@bugi potpisujem svaku riječ!

Jest da je tesko u ovo vrijeme nac nekog da mu nesto radis za puno para odlicno je i ako dobis 100 kn… Ali po tome ispada da je bolje biti soboslikar, il keramicar il sto vec bar ces vise zaradit uz provedene sate…