Nudim izradu android,IOS aplikacija

Postovani,

Moj tim Vam nudi android, iOS aplikacije, sve vrste programa za desktop racunare.
Registrovana firma, dakle poslovanje uz ukljuceni PDV.

Za sve ostale info ovdje ili PM

Jedno pitanje ovako informativno jel radis sa Swift ili Objective-C, ili mozda C#?

Programi se rade u C# i Vb.net

Imamo trenutno par projekata pa kad se zavrse update-ova cu ovdje da pogledate koji su i sta su :slight_smile:

Vazi hvala na brzom odgovoru, ja sam uzeo MacBook pa se razmisljam dal da krenem sa ucenjem Swift, mada C# neko moje misljenje je mozda mnogo bolje ucit. Iz razloga sto su sad sa Xamarin zaokruzili sve platforme i mislim da je on po nekom mom razmisljanju buducnost u svakom pogledu pocevsi od izrade igrica pa do mobilnih aplikacija dekstop, cak i web.

Mislim da je C# aktuelan i “uvijek” ce biti aktuelan programski jezik. Tako da ti je i moja preporuka bolje da krenes sa c#

Pozdrav

Zanimaju me neke reference ili sluzbena web stranica ako nije problem, jer sam zainteresiran za izradu android aplikacije putem APIa.

Poslato u PM (Y)

Ako se mislis baviti samo izradom aplikacija za Apple uredjaje, onda bolje idi sa Swiftom.

Ja se isto planiram malo baciti na izradu iOS aplikacija, ali bez Swifta ili C#, zelim probati React Native.

Jedan od nasih projekata trenutno su jos 3 u izradi (Y)

U ponudi su staticne i dinamicne stranica. Uz Vas template ili na osnovu vasih zelja mi kreiramo dizajn stranice.

Pozdrav

www.edn.ba naša web-stranica jos uvijek je u fazi izrade i dodavanja referenci.

Svi prijedlozi i sugestije su dobrodosli :slight_smile:

Prvo što me je ugrizlo za oko i poljuljalo povjerenje je email adresa…za nešto ozbiljno koristiti yahoo - ili stavi kontakt formu ili napravi mail sa domenom. Inače, izgleda OK na mobu, ali makni linkove kojih nema… toliko na prvu…

Zbog toga sam i postavio link da vidim sta stariji i iskusniji forumasi misle. Hvala na sugestiji i naravno da cemo to rijesit.

Pozdrav

Jos uvijek smo otvoreni za jednu ponudu s obzirom na vrijeme koje imamo.

BUMP

Nasa nova aplikacija:

i podrska od par lokalnih stranica:
http://www.gracanicki.com/itravel-aplikacija-iz-gracanice-za-lakse-putovanje-kroz-bih/
http://gportal.info/2016/09/21/itravel-aplikacija-iz-gracanice-za-lakse-putovanje-kroz-bih/

http://www.rtvslon.ba/novi-projekat-mladica-iz-gracanice-na-telefonu-provjerite-redovne-autobuske-linije/

BUMP hvala svima koji su nas podrzali (Y)

Lijepo, sto se banjaluke tice kod nas ima aplikacija BLplus mislim da se zove, ali treba stalna internet konekcija da bi se koristila. Inace redove voznje za Banjalucke autobuse imas na sajtu banjalukalive, ako si imao u planu dodavati taj grad. Srecno!

Nice, sretno.

Samo morate bolji dizajn uraditi, ovo izgleda prilicno lose - shvatite ovo kao dobronamjernu kritiku ne, kao pljuvanje.

BTW. Nadam se da se nece ukljuciti neki clanovi i reci kako ja stalno serem o dizajnu, i kako se promovisem preko tudjih ledja (WTF) :smile:

Nema ovde nekog preteranog znanja koristis jednu mustru i sklapas stranice sa drugim tekstom i bojom dizajna, ovakve aplikacije se lako mogu napraviti i bez ikakvog programerskog znanja uz neki bolji builder 100$+

Hvala na kritici ali trenutno nemamo jakog dizajnera nego kada radimo za firme kakve aplikacije onda covjeka platimo koji ne radi za nas, za nekih 30-40 dana cemo izbaciti aplikaciju sa profesionalno odrađenim dizajnom pa cemo vidjet :slight_smile:
Nama se ne isplati trenutno davati novac na dizajn.

Makica mi sve sto radimo radimo u ionic-u v1.3.1 i v2 Pozzdrav