Nudim izradu i dizajniranje web stranica

Pozdrav,
Nudim izradu statičnih web stranica ili dinamičkih pomoću Wordpressa.
Također nudim dizajniranje stranica.

koliko bi računao izradu bloga na wp :)?

Ovisi koliko je komplicirano i sta sve zelis, javit cu ti se u pm. :slight_smile:

Napraviš novu stranicu naziva na pr. Blog, Vesti il sl., dodaš u meni, i u podešavanjima naznačiš da je to stranica za objave.Svaka objava će tu izlaziti sa mogućnosti komentara, deljenja, lajkova, već kako podesiš.

@Tomas , nemoj da zezaš :pensive:. A zašto si sad momku nekako upropastio posao, jednim dijelom?

1 Like

Svi smo mi počeli negdje, ostavite momka na miru.
Jel imaš koje ref? danas ti svi traže samo to.

1 Like

Svatko moze postaviti svoj blog sa default temom ili kupiti temu i instalirati, ono sto ja nudim je programiranje teme i dizajniranje kako korisnik zeli.

Tu na WM sam radio za @zgubijumf postavljanje WP teme i optimizaciju i imam neke ovako klijente uzivo no njima nisam radio wordpress stranice vec statične…

1 Like

Good luck :slight_smile:

Pokusaj i sa Upworkom, ako vec nisi jer vidis i sam da ovdje uvijek ima pametnjakovica, koji su tu samo da spamaju i uopste nisu zainteresirani za neku od usluga.

1 Like

Hvala, probao sam već preko Upworka no najteže je početi.
A za ovo za pametnjakoviće, takvih je uvijek bilo i bit će. :smiley:

1 Like

A daj reci nešto o sebi koliko dugo radiš, možda neka suradnja se rodi.
Ja sam mislio da prvo su tu sve sami stručnjaci, no odradilo se poslova dosta. Svatko pokriva što može, a onda outsource.

1 Like

Naravno. Počeo sam učiti programirati pred godinu i pola preko codeacademy-a, freecodecamp, youtube i ostali servisi. Nakon godinu dana učenja htmla, css, javascripta, jquerya, osnova php-a, wordpressa i trenutno učim reactjs uspio sam se zaposliti te evo sada tražim sastrane neke suradnje, a tko zna možda ta suradnja postane full time job. :slight_smile:

1 Like

bump :slight_smile: (sta da ja sada tu napisem hm hm :smiley: )

bump (20 znakova heheheh)

Dobar je @dfusic kad ulovim vremena nastavljamo sa suradnjom. Sve je napravio u roku.

2 Likeova

Ja cu u skorije vrijeme trebat nekog da mi dizajnira + (HTML/CSS) e commerce stranicu da mi kasnije to programer moze sredit (implementirat). Ak’ budes zainteresiran za neki part time job ja cu ti javit, eventualno ces mi prilozit neku referencu pa da nabacim oko na dosadasnje radove ovo ono… :slight_smile:

1 Like

Može, možete me kontaktirati u PP.

bump(dvadeset znakova)

bump(dvadeset znakova)

bump(dvadeset znakova)