Nudim izradu reklamnog video materijala

Izradjujem kratak reklamni video materijal. ( Trajanje video materijala do 2 minuta )
Montiranja video materijala se odvija uz smernice klijenta, uz mogućnost odabira audio i video efekata.

Ako vam je potreban kratak reklamni video materijal kako bi predstavili Web sajt, Firmu ili proizvod koji prodajete, kontaktirajte me putem privatne poruke.

@markoni82 imas li neke primjere tih videa da pogledam ? Ako su kao kod ovog @mddesign amaterski sa nekim slikama ne postavljaj djaba, interesuje me da su radjeni u AE-u ili nekom tako profi programu, da mogu ispricati pricu, a ne neki ‘tool’ sa efektima na slike i 2D grafickom obradom slova.

@stux

Poslao sam ti privatnu poruku sa nekim mojim radovima.

svaka cast prezadovoljan kontaktom i uredkom palac gore…

može meni reklamni video

@slavko
Hvala puno bilo je zadovoljstvo saradjivati.

@fifa16

Poslao sam ti privatnu poruku.

moze i meni u inbox…hvala

pozdrav moze i meni neki primjeri…valjalo bi mi nes za aplikaciju…

Moze, poslato svima preko pp ! :wink:

Aktivno i dalje!
BUMP! :wink:

Zelim pohvalit @markoni82 za 2 uspjesne suradne, za video preset u adobe after effectu i za izradenh web stranicu.
Preporucujem svima suradnju s njim! :smile:

Pozdrav, mogu i meni neki primeri na privatnu kao i orijentacione cene.

Pošalji i meni par svojih radova. Hvala. :grinning:

Pošalji PM. Hvala ! :slight_smile:

I mene zanimaju primjeri tvojih radova…možeš odmah s primjerima poslati i koje su cijene za iste :slight_smile:

P.S. prije i nego dobijem, čisto me zanima zašto ne podjeliš javno svoje radove?

Zelim pohvalit @markoni82 za 2 uspjesne suradne, za video preset u adobe after effectu i za izradenh web stranicu.
Preporucujem svima suradnju s njim! :smile:

Hvala puno, zadovoljstvo je bilo saradjivati, isto tako preporucujem svima saradnju sa clananom foruma anonimaczg, ispostovano sve kako je dogovoreno…

@imemperor1 @igog @azzriel2010 @bozoou

Poslao sam vam primere na pp.

Trenutno radim na velikom video projektu, tako da sam zauzet sve do 15.2.2016.

Svi članovi foruma koji žele mogu me i dalje kontaktirati i zakazati izradu video meaterijala ali za period posle 15.2.2016.

Hvala :smile:

Zavrsio sam video promociju pre roka. Ponovo sam dostupan od danas.

20% popusta za sve clanove wm-foruma do kraja ovog mjeseca, javite se preko privatne poruke. :wink:

Zainteresovan sam takodje, ako mozes poslati par primera.

@ekica

Poslao sam ti pp :smile: