Nudim posao prodaje proizvoda (bosna)

Pozdrav, nudim posao prodaje proizvoda…
Proizvodi su tipa auto presvlake, patosnice, led rasvjeta i sijalice, neke igrice i konzole, usisivaci itd.

Roba je 15% sa amazona a ostala se nekako prebacuje u Bosnu iz Madjarske, Ceske, Njemacke.

Koji je vas zadatak?

Vi nemate nista sa proizvodima(osim ako zelite da kupite), vase je da nadjete kupca i dobijate proviziju u cjeni, provizija je razlicita za artikle sve zavisi od marze koliko imam zarade. Imam vec 10tak osoba koje rade ovako sa mnom… na 100 prodanih artikala moze ici zarada 50/50.

NAPOMENA

Sajt nemam, sva prodaja je iskljucivo par godina u fb grupama.
Tek radim sajt jer sam “skupio” dosta love os ovoga.

Na stanju ima preko 500 artikala i stalno se vrsi nabavka utorak, cetvrtak i Nedelja.

Sve sto treba je da prodate proizvod po nekoj cjeni i za to budete placeni(kao amazon affiliate) samo za trziste BiH.
Zasto samo BiH?
Jer ebena posta nece da dostavlja artikle u srbiju.

Pozdrav,

Da li vi krajnjem kupcu robu isporucujete kao fizicko ili pravno lice?

I ako moze lista proizvoda (moze i u word dokumentu) gdje se vidi koja je roba u pitanju, cijena proizvoda i naravno provizija po prodaji za isti…

sva roba ide postom, slanje kosta 8KM…

cjene su prilagodjene za trziste BiH, prateci rad stranica koje placaju promocije na fb(godinu dana pratim njihov rad) sve je u 1-2KM,zna se desiti da 1 stranica os njih 100 stavi cjenu i 8KM jeftinije od moje ali ta stranica(posto znam ko je drzi i prodaje) ima zaradu svega 0.5KM ali on to radi da “zaebe” konkurenciju jer ce on imati 100 narudzbi 100x0.5Km i racuna da ce bolje proci nego ja sto platim 3-4 reklame po cjeni koju zaradim recimo 5km.

1 Like

Interesantno. Moze na pp bron viber chata

nmg da ti posaljem poruku de ti meni send :smiley:

pošalji na pp i meni, sve artikle kojima barataš, i cijene ako su formirane

EVO DA NAPOMENEM

Upravo sam dobio info da bi se moglo i Van BiH posle 4 godine slati posta… ali samo jednom covjeku jer se ne isplati slati 1 artikal od 20km kad je posta 40km.

1 Like

javi se i meni na privatnu poruku

zainteresovan za detalje takodje… ako moze na pp

zainteresovan sam isto za opsirnije detalje. Koji proizvodi su u pitanju i kako sta

Veoma zainteresovan,pa ako moze poruka oko detalja

svima sam poslao poruke. Lp

Salji pp sa listom proizvoda

UPDATE

I dalje trazim kolege saradnike koji ce pomoci u prodaji…

Ja dobavljam robu, placam troskove dostave,sva roba je u BiH na lageru, prodaja na podrucju BiH.

Uz vase oglasavanje mozemo djeliti i 50/50.

Moze opis artikala ? Ili slike? Da vidim sta se tacno prodajr i cjene ? Lp

Moze vise detalja o kojim proizvodima se radi ?

Moze lock.

Vec sa nekim sa foruma radim na tu temu i ne treba mi sa radnika za taj biznis.

Koga zanima jos neki posao, u pitanju je pvc stolarija(online putem) nek pise u pp

Postovanje Elvise,
Da li bi bili ljubazni da podjelite Vas email?
Bavim se affiliate marketingom iskljucivo za BiH i htjeo bi da pokusam ostvariti saradnju sa Vama.

Može li više o tome u pp? :slight_smile: