NUDIM:Prijevod(eng-hr) i obrnuto,pisanje clanaka

savrseno pricam i pisem eng i hrv jezik,vise informacija u pm…ili se javite na mail: [email protected]

1 Like

Evo samo da pohvalim Danijelu, napisala mi je 5 članaka na engleskom, dobra kvaliteta, povoljna cijena i sta je najbitnije dostavila je sve u dogovorenom roku.

1 Like

Hvala puno,bilo mi je zadovoljstvo suradjivati.

Ostvarena još jedna suradnja od 10 članaka…vrlo zadovoljan odradjenim poslom i sve napravljeno kako je dogovoreno

1 Like

hvala puno, nadam se buducoj suradnji

Radiš li prijevod adult sadržaja (erotske priče)?
Cijena za 500 i 1000 riječi?

Lp., Mladen

ne, ne radim takve tekstove

1 Like

molim te javi mi cijene za pisane engleskih članaka.

hvala

1 Like

jesam, javila sam u pm

1 Like

Cijena za 300,500,1000 vezano za igrice uglavnom flash npr fireboy and watergirl,super mario cart, itd.

refresh :slight_smile:

Mogu cijene na pm sa engleskog na domaci jezik ?

refresh :smiley:

Mislim da su clanci ipak preskupi za kvalitetu…primjerak clanka o Splitu

Split is the biggest city in Dalmatia, second biggest per size in Croatia. In the port called Lori on the north side of the peninsula is the seat of Croatian Navy. The City center makes well ancient Diocletian’s palace from the 4th century, which is under UNESCO’s protection from 1979. The Split is located on the Adriatic coast in middle Dalmatia on Split’s peninsula. The Split is surrounded with mountain Mosor, hill Kozjak and hill Perun.
In the middle ages, when the Croats started to move on the territory of today’s Croatia, people from Sibenik started to come out of Diocletian’s palace walls. The Diocletian’s palace was raised by the Roman emperor Diocletian around 300. He also spent time there, after the withdrawal from the throne (305.) till death (316.). Diocletian’s palace was built 5 km southwest from showrooms.
Also, very important thing if you are interested in museums, Split offers loads of them. One of the most famous museums there is Split museum, which contains so many things that have to be seen. We can count 360 exhibits of 4 600 items, that we have collected. The museum presents Split from the middle ages till the 20th century, of course, everything is stacked in chronological order.
People from Split love to say, that Split is the most sporty town in the world. Many of sports events happened there, like MIS, PEP, EP.

Svako ima pravo na svoje misljenje :smile:

Meni je posao odraden stvarno korektno i za tu cijenu sam jako zadovoljan pogotovo nakon razlicitih iskustva(vecinom losih) sa stranim piscima. Sve je dostavljeno u roku a cesto mi pise tako da moram stat u obranu. I ovaj tekst o Splitu mi djeluje oke.

1 Like

Potrebni su mi clanci na engleskom jeziku, radi se o amazon affiliate proizvodima. Posaljite mi vasu ponudu, eventualno neki primer ako ste radili tekstove za amazon proizvode.

Pozdrav, možeš li mi napisati svoj cjevnovnik… za pisanje članaka na eng i na hr …

Mozete li mi poslati PM sa Vašim cijenama za pisanje članaka i prevođenje?
Hvala!

Jesam