Nudim prijevod ENG - HRV i obrnuto

Nudim uslugu prijevoda sa hrvatskog na engleski i obrnuto - povoljna cijena
Za sve detalje i upite slobodno se javite na e- mail :
[email protected]
Lijep pozdrav

Pozdrav! Nudim uslugu prijevoda tekstova sa engleskog na hrvatski i obrnuto. Slobodno se javite ako imate pitanja, na mail [email protected]
Lijep pozdrav

Refresh

Uspešna saradnja sa Martom, sve preporuke za saradnju. :slight_smile:

Već neko vrijeme surađujemo, sve pohvale za kvalitetu i poštivanje rokova, iako nekad odradi posao i prije vremena :sweat_smile:
Tko god bude surađivao sa njom neće pogriješiti :+1:

Hvala puno na riječima podrške😊
I vama svaka pohvala za suradnju.
Lp

Refresh iliti BUMP :blush:

Refresh😊

Refresh :blush:

I dalje nudim prijevode, povoljno i kvalitetno, usput zahvaljujem svim forumašima na uspješnim odrađenim suradnjama.
Posebno zahvaljujem stalnim klijentima @damsky i @imemperor1 na ukazanom povjerenju i izvrsnoj komunikaciji :slight_smile:

Refresh😊

Refresh

Refresh :blush:

Evo da olakšam komunikaciju :blush:
Cijena prijevoda :
1000 riječi $5,
za veću količinu tekstova cijena se korigira na nižu (po dogovoru),
što god vas dodatno zanima pitajte…lp

Refresh😊
Obavljena još jedna dobra suradnja, za upite se javite na [email protected].
Hvala

Refresh☺

Refresh :slight_smile:
Pozdrav.
Nije me bilo neko vrijeme, puno posla…
Sada ponovno nudim usluge prevođenja sa eng na hrv i obrnuto.
Povoljno i kvalitetno.
Hvala

Refresh😊
Nudim uslugu prijevoda sa hrvatskog na engleski i obrnuto - povoljna cijena :sunny:

Zbog puno dobivenih upita u vidu poruka , a o mom radu, voljela bih se (po prvi puta) malo predstaviti pa da ne odgovaram zasebno svakome …

Pišem kvalitetno, poštujem rokove i korigiram tekst dok ne bude skrojen po vašoj želji…
90% mojih tekstova su prijevodi eng- hrv i obrnuto.
Također pišem i tekstove, opise na engleskom, šarolikih tema…
Čak i dvije maturalne radnje napravih nedavno, a maturirala sam prije dvadeset godina :blush:…naravno njih sam pisala na hrvatskom…

Što se tiče engleskog, pisala sam i prevodila o svemu i svačemu : organskoj prehrani, vjenčanjima, logistici, rasvjeti…

Primjetila sam da su forumaši dosta nepovjerljivi (vjerojatno zbog mnogih loših tekstova ili prijevoda koje su dobili) pa bih htjela napomenuti da mogu besplatno prevesti kratki tekst po želji ( a time mislim na manji odlomak a ne na čitavu stranicu :smile:) kako bi vidjeli moj MO i kako pišem…

Eto, nadam se da će ovo ponukati sumnjičave da mi pruže priliku…lp od Marte

P.S. imala sam već puno suradnji na ovom forumu, i sa nekim članovima imam stalnu suradnju, pa ako je potrebno mogu se dobiti i preporuke :grinning:
Pozdrav od Marte

Refresh☺