Nudim/tražim part time online posao

Pozdrav ekipi,

Nudim/tražim part time online posao. Do 25 sati tjedno dostupno.

Opcije gdje se vidim:

Imam deset godina iskustva u pisanju na raznim portalima (u wordpressu svakodnevno boravim-znam dosta oko SEO uz znanje izrade web stranica i kupljenih tema u wordpressu ).

Tako da ako nekome treba suradnik za rad na portalu nudim dugoročnu suradnju (vanjski suradnik, part time ili slican dogovor)

Ostalo:

Community management - jako dobro se snalazim na društvenim mrežama. Imam dosta razvijenih profila na drustvenim mrezama tijekom godina (fb, insta, Twitter, kako vlastitih, tako i klijentima ) pa također nudim vođenje profila na društvenim mrežama - social media management.

Imam i računovodstveno znanje (to mi je elementarna struka) pa ako nekome treba poslovni plan, savjetovanje, apliciranje na eu fondove, pomoć s ‘papirima’ (klasične računovodstvene usluge ili knjigovodstvena asistencija ) nek se javi.

Moguća je i usluga virtualnog asistenta u kombinaciji svih navedenih znanja i usluga po dogovoru.

Molim ozbiljne i zainteresirane za neki oblik suradnje da se jave. Možete ostaviti e-mail kontakt u poruci.

3 Likeova