Nudim usluge Instagram managera

Instagram je trenutno jedna od najpopularnijih društvenih mreža na internetu, a zasigurno je najpopularnija društvena mreža za dijeljenje fotografija. Zbog brzog rasta korisnika, i Facebook je prepoznao potencijal Instagrama, te ga je 2012. godine kupio za nevjerojatnu svotu od 1 milijarde dolara. Naime, Instagram broji preko 400 milijuna mjesečno aktivnih korisnika, te preko 75 milijuna dnevno aktivnih. Omjer spolova je gotovo jednak, a prednost u odnosu na najpopularniju mrežu Facebook, daje mu njegova naslovnica. Na naslovnici Instagrama vidite slike onako kako su postavljene, najprije najnovije, a kako skrolate idete prema starijima, što znači da će vam se na naslovnici pojaviti SVE slike koje osoba koju pratite objavi. To je glavna prednost u odnosu na Facebook koji objavu na naslovnici prikazuje otprilike 10% vaših fanova ukoliko ne platite oglas.

Ono što ja nudim je kompletno stvaranje vašeg profila, profilne fotografije, te objavljivanje slika i komunikacije s vašim fanovima. Također nudim dovođenje 100% stvarnih pratitelja na vaš proffil putem načina Followanja drugih ljudi i lajkanja njihovih fotografija. Zainteresirani javite se u inbox za više detalja.

Dobrodošla na forum, poslao sam ti privatnu poruku s nekoliko pitanja pa mi možeš tamo odgovoriti.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.