[Nudim usluge] > SEO (istraživanje, plan, pisanje sadržaja) i design (web ili grafički)

Lijep pozdrav ekipa,

oslobodilo mi se nešto vremena u narednim mjesecima - pa sam dostupan za suradnje u nekoliko kategorija.

Vjerujem da me svi dobro znadete ovdje s foruma s obzirom na to da već dugo stvaram sadržaj za WMForum i Geek web portal. Pretpostavljam da ste barem jednom u proteklih nekoliko godina pogledali ili pročitali neki moj članak ovdje na forumu, no prema potrebi mogu vam dostaviti svoje reference.


Što sve nudim od usluga?

SEO usluge

Imam bogatog iskustva u SE optimizaciji, posebice u segmentu stvaranja SEO sadržaja. Što se tiče SEO usluga nudim kompletnu ili pojedinačne usluge: istraživanje SEO potencijala, izrada SEO plana za web stranicu, Off i OnSite SEO, izrada SEO sadržaja. Upravo u ovom zadnjem koraku (izrada SEO sadržaja) imam najviše iskustva i strasti - tako da sam otvoren za sve mogućnosti suradnje.

Teme koje volim: digitalni biznis, biznis općenito, osobni razvoj, marketing, putovanja, uređenje doma, sport, itd.

Design usluge

Design je područje kojem nemam neko ekstra napredno znanje, ali u kojem guštam. Radio sam do sada mnoge web stranice i web trgovine (na kupljenim WordPress temama). Dakako, ne možete računati da ću raditi web od nule, ali mogu funkcionalno posložiti i optimizirati web stranicu da fokus bude na onome što je posjetitelju weba važno. To je ionako najvažnije, zar ne?

Uz web dizajn, volim se povremeno okušati u izradi grafičkog dizajna. U dosadašnjoj karijeri kreirao sam logotipe, kalendare, vizitke, plakate, jumbo plakate, zahvalnice, zastave, majice, dresove, itd. Dakle, ponešto iskustva imam - od svega navedenog grafički dizajn mi je “najtanje” područje rada.


Najbolje da ovdje stanem jer sam ionako nabrojao previše usluga. No, u 10-ak godina digitalnog rada zaista se nakupilo razno raznih zanimljivih i uspješnih projekata. Kada bolje razmislim, webmajstor zapravo često i jest “Katica za sve” jer radi projekte od “temelja do krova”.

Ako trebate neku od gore navedenih usluga - slobodno mi se javite u inbox ili u odgovor ispod ove objave.

Vjerujem da moju kvalitetu rada potvrđuje i činjenica da sam dugogodišnji autor na WMForumu (Geek.hr webu). Isporučit ću vam kvalitetne rezultate u dogovorenim terminima. Fleksibilan sam, komunikativan te otvoren za sve ideje i prijedloge. Dakako, za obavljeni rad dobijete račun.

Puno hvala,

Marko

5 Likeova

Nekoliko suradnji je odrađeno, a neke su još u procesu odrađivanja. No, s obzirom na završene suradnje, imam sada ponešto prostora/vremena za nekog novog klijenta.


Ako vam je potreban:

  • sadržaj za glavne podstranice vaše poslovne web stranice
  • SEO sadržaj za blog na vašim web stranicama kako biste rangirali bolje na Google-u i ostalim web tražilicama
  • tekstualni ili grafički sadržaj za stranice i blogove vaših klijenata
  • SEO opisi usluga ili proizvoda za vas ili klijente
  • podizanje osnovne strukture weba i sadržaja na webu
  • grafički, video ili tekstualni sadržaj za društvene mreže (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube, itd.)

Slobodno mi se :point_right: javite za više detalja u inbox ovdje na forumu - kako bismo razmotrili suradnju i dogovorili željene usluge i rezultate.


Poštovani, jel još radite SEO ?

Nije pristojno drugima kidnapirati oglase.

5 Likeova

Nekoliko suradnji je uspješno završeno - tako da sada imam vremena za nove suradnje.

Javite mi se u inbox ako vam je potreban web sadržaj, SEO, web/grafički dizajn, itd.


Iznad imate sve detalje što sve mogu odraditi za vas.

Za više detalja i informacija - pišite mi u inbox :hugs:

Hvala puno

Nekoliko suradnji je odrađeno, a neke su još u procesu odrađivanja. No, s obzirom na završene suradnje, imam sada prostora/vremena za nekog novog klijenta.


Ako vam je potreban:

  • sadržaj za glavne podstranice vaše poslovne web stranice
  • SEO sadržaj za blog na vašim web stranicama kako biste rangirali bolje na Google-u i ostalim web tražilicama
  • tekstualni ili grafički sadržaj za stranice i blogove vaših klijenata
  • SEO opisi usluga ili proizvoda za vas ili klijente
  • podizanje osnovne strukture web stranice (web trgovine) i sadržaja na webu
  • grafički, video ili tekstualni sadržaj za društvene mreže (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube, itd.)

Slobodno mi se :point_right: javite za više detalja u inbox ovdje na forumu - kako bismo razmotrili suradnju i dogovorili željene usluge i rezultate.


Ako si ok u photoshopu da ovu sliku prevedes na Hrvatski jezik javi cijenu

Mogu srediti. Javio sam ti se u inbox.

Šaljem ti uređenu fotografiju koju si mi poslao.

Javi jel ok.