Nudim usluge setup-a servera

Pozdrav svima,

nudim usluge setup-a servera za web, mogućnost duže suradnje.

Trenutno imam tri paketa (onako iz glave):

  • Bez panela (Linux Apache MySQL + rsync backup na drugi server) - početna cijena 30€
  • Light panel (Linux Apache MySQL + mail server + restic backup na drugi server) - početna cijena 70€
  • Panel (Linux Apache MySQL + Ngnix kao reverse proxy + mail server + restic backup na drugi server) - početna cijena 100€

Paneli su open source, s tim da je moguća instalacija Plesk-a ili cPanel-a sa ili bez cluster DNS-a.
Koristim obično Debian po defaultu, dok preporučujem CloudLinux ako imate viška novca za licencu.

Potrebno mi je:
Pristup korisničkom panelu tamo gdje ste kupili VPS/Server jer instaliram .iso ispočetka, ne volim pre-built OS templates.
Pristup domeni koju ćete koristiti za panel i FQDN hostname, ako nemate - onda može i na moju koju koristim inače za klijente imeservera.sustav.net

Ako se odlučite da ja održavam server, onda root pristup ostaje kod mene i ja odgovaram za stabilnost servera. Vi ćete dobiti samo user account i s njim radite što želite.

Mogućnost migracije web stranice sa shared hostinga na novi server i konsultacije gdje zakupiti server, koju lokaciju koristiti ovisno o posjetiocima itd.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.