Nudim uslugu keyword research

Ne slažem se ali dobro, ubili smo čovjeku oglas.

@s.perkovic Jel to i inače radiš sa klijentima te stvari ili? Da znam ako se odlučim nekad prodavati sajt.

Volio bi da @steelmaiden ipak makne zadnje postove u drugu temu… ali svakako mi radi uslugu s ovim besplatnim oglasom, pa neću buniti šta god da odlučiš :grin:

Misliš na website flipping? Pa vidi, radim to čisto zato sto imam tu mogućnost koja dolazi uz ovaj glavni posao (usluga 1 i 2).
Samo pošalji site pa ćemo probati nesto :grin:

@s.perkovic Mogao si pronaci keyworde koji bi bili relevantni za forum, pa na osnovu njih kreirati topice s ciljem da na forum s Googla dođu novi ljudi. Javi ako te interesira i koliko bi naplatio za tako nešto…

1 Like

Pogledat ću ovih dana može li se što napraviti pa ti se javim :slight_smile:

1 Like

@s.perkovic Dali tvoji pisci rade scripte za video? - mislim jako slicno je kao clanak samo je fokus na sto ce se govoriti dok neki video se vrti.

uf, teška situacija kod nas ovdje. Pronašao sam 10ak keyworda koji su mi se učinili kao zanimljivi. Kasnije kad sam ih pregledavao i zaključio sam se “naš” forum za gotovo svaku od njih nalazi na 4.-7. mjesta pretrage. Par velikih foruma nas redovno šiša, ali me muči to što se u par keyworda ubace neki forumi koji nisu uopće bili u top 10 za ove ostale.

Pokušao sam izvući neki zaključak zašto je to tako. Razvio sam par teorija, jednu od njih već isključio… sutra ili ovih dana kad stignem ću nastavit istraživat.

Iskreno nemam pojma, ali mislim da nisu. Oni su ti klasika, daj im da pišu nešto što nije prezahtjevna tema i oni će to odradit jako dobro (po mom mišljenju), nemoj ih u dubine uvlačit. No, nikad se ne zna s mojim malim indijcima, pošalji mi privatno neke specifikacije i primjere pa ćemo provjerit :slight_smile:

p.s. kapaciteti za sve usluge osim website flipping (trenutno prodajem jedan mali niche bez zarade i tražim jedan aff/display site sa zaradom 100 - 200$/mj) su mi popunjene. Javit ću ovdje kad se oslobodi neko misto, iako se toplo nadam da se to neće dogodit :stuck_out_tongue: :smiley:

Traži li tko AI site? :slight_smile:

Prodajem svoj AI site. 30 članaka, od toga 20ak napisani kroz GTP bez editiranja ikakvog), ostali su human writing.

domena: https://mattresstic.com/

Ja sam ga kupio prije možda 2 miseca da istestiram sve ovo iz prve ruke, da ne budem tele po pitanju AI sajtova. Obavio sam što sam planirao, pa je site na prodaju :slight_smile:

GSC

SEMRush

PREDNOSTI
Site je izašao iz famoznog soundboxa, hvata pozicije i polako mu raste promet. Nalazi se sam na namecheap hostingu koji ističe tek za 10 miseci (kupcu samo dam pristupne podatke…). Domena je registrirana na godaddy do 24.05.2024.

Uz site dajem i listu od 126 smislenih informativnih easy keyworda.

Idealan site za one koji žele napravit projekt na AI i vidit dokle će to dogurat :slight_smile:

NEDOSTACI
Većina traffica je iz Indije, iako puno više (duplo) pregleda i keyworda ima za USA. To je još uvik vjerojatno stvar slučajnosti, mali su brojevi u pitanju za neku ozbiljnu analizu.
Site je AI :smiley:

Nemam neku fiksnu cijenu, ponudite slobodno :slight_smile:

Imam mjesta za još jednog klijenta :slight_smile:

Dobri stari keyword research :slight_smile:

U zadnje vrijeme mi se čini da je update starih članaka došao vrlo blizu po važnosti sa objavom novih članaka. Čak bi otišao toliko daleko da kažem da se vrlo lako može “popiti” ban od strane Googlea zbog neažuriranog contenta, linkova koji ne vode nigdje itd.

Uf, uf … ovdje baš guštam :smiley:

Čekam vas u inboxu!

1 Like

Evo nećeš vjerovati taman snimao video, sada ga idem editirati i to sam naveo kao prvu grešku koja me koštala pada prometa na stranici haha …

sorry za mali offtopic

3 Likeova

Pozz, da li ima mjesta za jednog klijenta? Ako ima može u inbox

1 Like

Amazon affiliate starter site na prodaju.

Domena: https://fryerbase.com/


  • Hosting i domena

Domena (namecheap) ističe: May 15, 2023
Hosting isto Namecheap star par dana (selio sam site na novi hosting), stellar paket. Site je jedini na hostingu tako da kupcu mogu samo prepustit login podatke i promjenit vlasništvo.

Općenito
Site je u uzlaznoj putanji ima dosta potencijala. Za sada mu je zarada samo od Amazona, ali zapravo većina sadržaja je info karaktera (recepti i tutorijali). Velika većina posjete je USA, prije je Bangladeš bio na 2. mjestu, a u zadnjih 28 dana je Kanada došla na 2., VB na 3. mjesto tako da se to polako slaže na svoje mjesto.
Tekstovi su uglavnom zdrava kombinacija AI i human wiritnga.

Cijena: 1.000,00$
Cijena nije bazirana na trenutnoj zaradi nego na potencijalu sitea.

4 Likeova

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.