O kojoj se bazi radi kod SuperSporta?

Znali netko o kojoj se bazi podataka radi kod super sporta?

Reci najprije zbog čega te zanima pa možda i dobiješ odgovor? Pitanje je u najmanju ruku weird:zbunj:

-pa recimo dali se može iz nekakve desktop aplikacije spojit na bazu i uplatit listić?

Zar to nije lakše napraviti putem običnog browsera i web aplikacije koja omogućuje online uplatu? :zub:

Sada sam pogledao i SS ima online uplate. Gdje je problem?

Ne kužim te. Ako vlasnik kladionice želi da na takav način vrši primanje uplata, on će naručiti izradu takve aplikacije. Inače, site se vrti na Apache platformi. Valjda će ti sad biti jasnije

znači koristi MySQL? Pa recimo za betting bot ili takvo nešto

I dalje te ne kužim, al mi se nada dalje. Betbot software je davno izmišljen a sumnjam da ti planiraš napraviti svoj pošto ne znaš isčitati o kojoj se bazi radi. NHF

pa teško da ću to napraviti ,ali nebitno…a dali je moguće napraviti da aplikacija preuzima podatke sa neke stranice sa tipovima,spaja se sa kor. imenom i lozinkom i uplačuje listić?

Sve je moguće osim drvenog šparheta i svinjca od kuruzine:bljesak:

znam znam,a kako i gdje nabavljate te informacije o imenima databaza, vrsti servera na kojim se vrti i to…novi sam u ovome pa neznam još

kakve veza baza ima stime? Pa nitko ti neće dati pristup na bazu.
Ti trebaš kroz aplikaciju napraviti ono što želiš, jer vjerovatno samo njihova aplikacija ima pristup bazi.

već sam mislio da mu to nitko neće reći