Objave sa Facebook stranice u Facebook grupe kao stranica

Da li neko zna, da li i dalje postoji mogucnost kao sto je postojala pre par godina da se objavljuju objave u grupama kao da ih je postavila stranica. Tipa objavu sa stranice podelim u grupu kao da je podelila to jest objavila stranica a ne moj fb profil.

Udji sa stranicom u grupu i onda objavljuj kao stranica.

Kako ne mogu nigde da nadjem opciju, pre je postojala da se zameni profil sa stranicom i onda se objavljuje kao stranica. Da li mozes blize da mi objasnis ili posaljes neki video tut ukoliko ima na netu.

Sad je to promijenjeno. Kad sherujes objavu sa stranice u grupu, u desnom cosku mislim, imas strelicu prema dole, i oznacis “include original content” ako se ne varam. Tako nekako ili je include original link, i onda ti ide objava sa stranice u grupu i prikazivat ce stranicu sa koje je objava dosla

Ja u nekim grupama imam opciju objave sa stranice a u nekima nemam. Sad da li je do postavke grupe ili neceg drugog nemam pojma.

Ubih se trazeci i nikako da nadjem tu opciju, da li je moguce da neke stranice nemaju tu opciju?

Sad sam provjerio, moguce je jedino linkove tako dijeliti. Jer za slike i video svakako ce biti podijeljeno kao stranica a ne profil.

Evo primjer uzeo sam neki link i podijelio:

*Naravno objava mora biti vec podijeljena na stranici sa koje zelis ovo odraditi.

Hvala na pomoci, probao sam ali nije to to sto trazim. ovo je kao ugradjena objava u moju objavu. to jest objavi se i moja objava i objava original sa stranice. Pre je moglo da se bukvalno objavi kao da je stranica napisala objavu bez pominjanja drugog profila ali to izgleda vise ne postoji. Hvala svima na pomoci.

Ah tako. To je nesto drugo onda.

Jedino ti ostaje opcija nekog laznjaka(profil) pa sa njega na ovaj fazon ganjat objave. Lp

Vec imam dosta profila sa kojih mogu da delim objave, ali kako bih podizao stranicu lakse mi je da delim izvornu objavu direktno sa stranice kao stranica jer ce mi sve reakcije ostati na izvornoj objavi . Dok ako budem delio dobijacu aktivnost na objavi ali samo na tim objavama koje su objavljenje u grupama a to mi ne znaci nista

E malo sam čačkao. Ne znam da li si to vec isprobao. Jedino za grupe u kojima si admin (ne znam za moderator opciju), mozes dodati da tvoj fb page upravlja tom grupom, pa tako mozes direkt dijeliti sadrzaj sa stranice u grupu objavljen kao da je stranica objavila a ne profil.

Da tako moze, Ali pre par godina je postojala opcija da bukvalno zamenis profil za stranicu, I onda kao da si ulogovan na stranicu a ne na profil i kada udjes u grupu i objavis neki post ili sta vec ne pise da je to podeljeno vec kao da je stranica objavila sto je bilo jako dobro pogotovo kada je stranica u razvoju. Ali te opcije danas definitivno vise nema. Sada je to suzeno na ili podeliti objavu ili biti admin pa onda objaviti.