Objavljivanje linka na svim FB stranicama odjednom?

Koji alat koristite za objavljivanje istog statusa na više FB stranica odjednom? :slight_smile:

2 Likeova

Facebook Multi-Page/Group Poster

Da li postoji nešto slično i da li je uopšte moguće objavljivanje na primer statusa na više ličnih naloga odjednom, kad kažem više mislim preko 50 …znači ne grupe ili fan stranice nego jednostavni lični FB nalozi ? Znam za http://www.grabinbox.com/ ali veoma je loš i bagovit to jest skoro da ne radi …

Zajebi sve ovo sto ti nude gore iznad probaj hootsuite.com :slight_smile:

ako budes htio pro verziju nadji na netu fake visa card i ubaci je i koristi pro verziju :))

Hootsuite.com :slight_smile:

nema na cemu :slight_smile:

Ja ništa nisam nudio, samo sam pitao, čak sam i rekao da je katastrofa…

Probaj POSTCRON, možeš namjestiti da objavljuje odjednom na stranice, grupe, twitter, google, pinterest…imaš usluge po paketima, ja uzimam paket od 30km mjesečno i dobro me služi.

zdenga, nekad davno sam koristio hootsuite…također dobra stvar, ali im je korisničko sučelje zapetljanije nego kdo postcrona, postcron jednostavniji dosta…

Ja sam naucio na hootsuite i koristim ga 2 godine cini mi se :smile:Odlican je ima sve sto meni treba :slight_smile: čak i vise nego sto meni treba :wink:

Da li postoji nešto slično ali za instagram? Nlr da automatski povlači sa fb stranice post i objavljuje…

hootsuite. (20 znakova)