Obnovio sam domen, ali on ne radi!

Pozdrav

Obnovio sam svoj domen jedan dan nakon što je istekao. Međutim, ni nakon više od 30 sati od obnove, on nije u funkciji. Svaki put kad pokušam da pristupim svom sajtu (forumu), dobijam stranicu sa obaveštenjem da je domen istekao i link za njegovu obnovu. Neki put uspem da pristupim forumu, ali nakon par minuta provedenih na njemu, opet dobijam isto obaveštenje.
U kontaktu sam sa nekim članovima svog foruma, i oni takođe kažu da imaju isti problem kao i ja.

Da li ste nekada imali sličan problem ili možda znate šta je u pitanju, i kako da rešim to?

Domen je registrovan preko mojhosting.eu.

Probaj da kontaktiras hosting, mozda ti oni mogu resiti problem…

Možda ti je registrar resetirao nameservere kad je domena istekla, i moraš ih ponovno podesiti.Pogledaj si DNS postavke za domenu ovdje:

http://leafdns.com

Ako je tamo sve OK, probaj kontaktirati svog hosting providera.

U nekim slučajevima treba duži period da se domena refresha a pogotovo kad istekne pa je ponovo produžiš. I meni se to dešavalo par puta. Čekanje od dan-dva nie ništa neuobičajeno a i nakon dan-dva domena je znala biti nedostupna u nekim zemljama.

Očisti cache u browseru i dns cache na racunalu i moralo bi proradit :slight_smile:

Takav sam imao ja problem i to napravio što si napisao i proradilo. Al mislim da kod njega to nije jer i drugi useri foruma imaju isti problem.