Obrtnici informaticari,webmasteri, freelanceri

kaj mislite o ovome…
nije li vrijeme da se kao obrti pocinju gledati neke moderne djelatnosti…
zasto u obrtnickoj komori nema nikog ko bi recimo sufinancirao hosting umjesto odlaske na sajmove i sl…
mozda i nisam nesto informiran zapravo…
zasto infomaticari nebi imali svoj ceh koji bi mogao utjecati na politiku poreza i sl…
nekak mi se ne cini da ovi veci izvoznici i sl nekaj tu doprinose osim kaj idu po konvencijama…
fino je bit nanobit il pet minuta al koji vrag to meni znaci…
zasto nebi trazili potpuno oslobodjenje poreza na dohodak kao sto je cini mi se u rumunjskoj i imali smanjene stope drugih doprinosa…
zasto sindikati inzistiraju na stecenim pravima a umirovljenici ne daju dio penzije novorodjenima…
zasto bi morao financiati vozni park svog zupana i gradonacelnika
zakaj je turizam vazniji il autorska djela…zasto se potice poljoprivredai…i na kraju zakaj crkva ne placa nis a tarot da…
ne pise u 1000 zasto i 1000 zato hm…

2 Likeova

zato sto je celi svet jedna velika prevara, a u svim religijama i svim drzavama u vrhu sedi i odlucuje samo INTERESNA GRUPA nezajezljivih LJUDI koje zapravo bole ona stvar za narod ili ti za religijsku pastvu,SAMO DAJ LOVU I MOC to je njiihov program i cilj,svi ostali su samo na ovaj ili onaj nacin ucesnici u tom procesu ali samo i iskljucivo u sluzbi gore navedenih INTERESNIH GRUPA…