OBS studio problem

Malo sam testirao obs za strimanje i nikako da skontam kako da podesim da bude slika samo jedna, meni desktop prikazuje sliku i onda sve manju i manju…
Malo sam trazio po internetu i oni to prebace u obs program preko graficke, meni ta opcija nema a veoma imam dobru graficku sto mislim da nije do toga.

Evo kako to izgleda: https://goo.gl/images/rP63bk

Zar nije tako svima? Strimaj pa pogledaj preview pa ces vidit da je sve ok, ionako nitko ne gleda taj preview jer samo sluzi da stavljas pluginove na odredeno mjesto na prozoru.

To je sasvim normalna stvar. Ako mislis streamati skini si streamlabs obs puno je bolji od obicnog obs-a.

Pa naravno da ti tak prikazuje :rofl: Znači program prikazuje kaj je trenutno na ekranu, na ekranu je trenutno program. Znači u programu ti pokaže da gledaš u program, i onda se vrtiš u krug, prikazuje ti program koji gleda u program itd…

Ako slučajno imaš kameru koju možeš spojiti na tv, ili običnu web kameru za pc (ne ugrađenu na laptopu), upališ program za kameru, okreneš kameru prema ekranu i isto će se dogoditi, kamerom snimaš u program, program prikazuje ono kaj snimaš, tj. prikazuje sam program, i tak dalje. Ne mogu drugačije objasniti, ali normalno je da ti to prikazuje ako imaš otvoren program

Neznam bas, ima toliko prica koji je bolji. Samo zato sto u streamlabsu imas nove stvari ne znaci da je bolji, isto sto se tice kako reklamiraju da labs trosi manje resursa od obsa nije tako jednostavno za reci kada imas toliko ljudi koji se zale na potrosnju resursa.

Govorim ti iz vlastitog iskustva. Po tvom pitanju vidi se da si ga upalio jučer. Koristio sam oba.
Ako mislis streamati s kantom od 500€ onda nemoj ni početi, a ako imaš pošten pc i dobar net onda samo naprijed i nemoj da te to brine.
Koja ti je brzina neta?

Ako hocu nesto da pokazem sa misem na desktopu? Kako to ide? Nisam ovo nikad radio pa ne znam.

Samo stavis da ti hvata sve što radiš na površini… imaš opciju tamo capture windows ili mozes staviti specific ako zelis da ti samo hvata igru koju igras, a dok nisi u igri da ti bude neka tvoja slika. Nekuzim u čemu je toliku problem kad je program bas jednostavan…

2700 kbps imam dobar komp, ali za postici dobru kvalitetu slike u high motion igrama trebam imat jos bolji upload.

nekuzim zasto meni to objasnjavas. no nvm…
Uglavnom zaboravi stream s tim netom. posvesti se onda bolje gradnji yt kanala nego streamanjem.

Pretpostavljam da si negdje na selu jer tako i moji starci imaju net i nemozes nista s njim. Ako imaš mogućnost nabavi novi. Ja sam pao s stabilnih 50 mbps na varijablinih 10-20 i nikako mi se nesvida.

U gradu sam, da ti recem stanje ovdje plakao bi :slight_smile: Htio sam uzeti pokucni, ali kada sam vidio da se toliko ljudi zale, odmah sam zaboravio na to. Jedino cekat optiku, ako je dozivim uopce.

ma puno gradova ima problem… Prijatelj mi u ZG u širem centru ima jedva 7 mbita :joy:
Generalno internet kod nas je jako loši to za više od 60% korisnika.
Ja sam nekad imao optiku ali više nije moguća na ovoj lokaciji … mogu samo plakati :smiley:

Nisam ni to nikada cuo da je netko imao optiku, a sada je nema :smile:

Preselio sam se. Kad se preseliš na novu lokaciju nemožeš ponijeti optiku sa sobom ako na toj lokaciji nemaš optiku.

1 Like

Cudno to a Hrvatska je u EU

Sta mislite za ovo 10.000 mbit/s za 50€ nije skupo i to prvih pola godine upola. Ovo je za tek nove linije koje se uvode, nema svugdje i vecinom su za kuce (ovo vila nije kao kod neka skupa kuca jer se za sve kuce kaze vila).
https://www.bahnhof.se/villafiber/

Ja zivim u stan i mogu imati max 1000/1000 ali mi to ne treba i imam 100/100 koji kosta 31€ fiber net naravno.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja