Oćemol pravit neku kripto valutu

evo ja imam white paper

mogu i ako treba i road map napravit nije mi problem

13 Likeova

Kad krece ICO? Ja bi investiro 5BTC-a

Ajde ja ću road map

5 Likeova

Hahahaha, mislim da kada bi se ozbiljno uhvatili i smislili dobar projekt da u današnjem vremenu sigurno ne bi moglo proći loše :wink:

Ali treba ti pocetni kapital je**n da izreklamiras ICO jer pretpostavljam da niko na forumu nije Mark Zuckerberg da samo na team i projekat dobis hype

ma kakav marketing, samo moras spominjati “blockchain” i “decentralisation” i ljudi odmah daju pare :smiley:

1 Like

Ja imam potencijalnog ulagaca. Pa mi mogao mozda izvuc nesto para za pocetak za razvoj. Mogu programirat, ali mislim da nisam dovoljno dobar za neke low level teze stvari ( bar zasad :slight_smile: ).
Ali ako ima zinteresiranih mozemo se naci jedan dan, bacit par ideja, vidjeti, mozda se nesto moze rodit iz toga…

1 Like

https://icos.icobox.io/ nije ni sredstav tesko naci kao pre. :smiley:

1 Like

Ako napises u whitelist Etherium V2.0 to je jos par milja gore :smiley:

Sto ga trolate. Ja sam nedavno citao za neku ideju, neznam tocno ime, ali radi se o tome da se napravi decentralizirana databasa za social mreze, pa neces morat imat 1000 accounta (youtube, facebook, links, instagram i sta ti ja znam sve koje ne psotoje) nego ces iamt samo jedan account i svi prijatelji ce odmah biti na svim profilima povezani. Jedan racun i sve povezano automatski…

Mislim da ako to anprave, neznam jel moguce, da bi to moglo promjenit kako social mreze funkcioniraju…

2 Likeova

Realno gledano na većini mreža se može registrirati pomoću fejsa/twitter i odmah se svi prijatelji dodaju…

Napravis neki coin cija je svrha samo vrijednost, izrudaris tipa 15mil coina, 5mil stavis kao bounty, zadrzis 10mil i izbacis ga na trziste :slight_smile: Reces da je to community coin, tj da je tvorac coina prodao sve coine i da sada sudbinu coina drze sami ljudi. To bi bila lijepa lova, nista posebno vise mislim na nekih 10-30k $ ako dode na 1 cent ili vise kupujes stan :slight_smile:

2 Likeova

Je l neko od programera sa foruma mozda radio na razvoju neke kriptovalute, ili pak radi ?

@leffe ?

Pa ja bi, al vidis da me sprdaju :triumph:

1 Like

Koji programski jezici su pogodni ? Vidim ETH ima Go implementaciju, ali i C++ - ili sam nesto krivo shvatio, posto o kriptovalutama znam jako malo.

Ako bi bas trebao pisat taj low level dio onda radje go. Al radje bi se bavio drugim djelovima ( walleti, stranice)…

https://qph.ec.quoracdn.net/main-qimg-68600b257b7c31dccf052e647dcd5d43

Nisan radio valutu, ali radio sam s 0x protokolom nad ethereumom. Ako ciljas na nekakav token, recimo nad ethereumom, ne bi ni trebao bit veliki problem, ima materijala za procitat.

1 Like

Ajmo CROCOIN. Magična prelazna valuta.
Iz jednog novčanika u drugi.

I što je najbolje transkacija je brza i trajna :slight_smile:

Koliko uložiš toliko izgubiš. 100% Uspjeh (NE)

Ta već ima https://www.worldcoinindex.com/coin/adzcoin