Ocijenite film koji ste zadnji gledali

Htio sma na torrenthr pokrenuti na forumu ali mi nedaju da pisem, pa bi mogli ovdje pa da vidimo vase ukuse.


1/10
Da ne fali nula, ovo je takvo ■■■■■ od filma da sam gledao samo 20 minuta, a inace mogu prozvakat svasta, ali ovo, majko moja.


1/10
Ovog sam gledao 10 minuta duze. Neznam jel ovo film ili sto je pobogu ovo?

1 Like

Extra tema, obozavam filmove, mada nazalost nemam toliko vremena da ih gledam kao pre.
Evo jednog koji sam gledao pre par dana:

7.7/10

Preporuka za sve ljubitelje trilera, necu da otkrivam detalje. Ako planirate da gledate film, ne citajte diskusiju na IMDB-u :smile: Od mene bi dobio i osmicu, ocekivao sam za nijansu bolje, ali sasvim solidno. Inace, po meni je Ben Aflek odlican glumac, ali ga bas prati neki maler. Sa Dejmonom je napisao scenario za Good Will Hunting, neverovatno dobar film, a posle je redjao fail za failom - Daredevil, Reindeer games, Pearl Harbour…I jedan mali spoiler za film, u filmu se moze videti i Benov pimpek :smile: Da li je neko gledao Batman vs. Superman? Ben takodje glumi, i mislim da film izgleda svetski, misljenja publike i kritike su podeljena.

1 Like

Zadnji film:


1/10

Zadnji film:

8.5/10 odličan! :smiley:

1 Like

Predzadnji film, zadnji je bio deadpool pa zato neću njega da ocjenjujem jer ima već gore iznad:


Ocjena 9/10 , film drži pažnju do zadnje sekunde, ona scena sa međedom je ekstra xd

Pogledao i ja i meni je dobar 6,5/10
Ali ja bas volim takve filmove.

10/10 samo tako. DUuuuuuuugo nisam gledao ovakav film. Obavezno nemojte nista citati o filmu, nikakve spoilere jer film je zakon kada neznate sto ce se dogoditi.

Lane sam planirao sinoć gledati, ipak nisam, možda večeras.

Di Caprijev mi je previše dosadan, budžet €10000, film se mogao snimiti za 3h koliko je i trajao film.

Ma da, malo je razvikan taj revenant, ali OK je film.

Inace IMDB ima super ratinge, ja nikada ne gledam ispod 6.0 film, Ajd od 5.5, nize neide, ali 5.5 samo one filmove koje mi se tema svidja.

Ispod 5.5 nije vrijedno vaseg vremena. A ponekad se desi da film ima neznam od kud i kako jako dobre ratinge na jako puno ljudi, tipa Hail Cesar i slicne bedastoce koje sam ugasio nakon 20min gledanja.

IMDB po meni nema baš dobre rejtinge, recimo filmovi poput ovih imaju prosjek 7 a trebali bi imati min. 8+ kada gledaš kakvim daju takve ocjene:



Da svi 3 filmi su dobri. E sad koliki rating, imaju dosta visok rating. Ovi iznad 8+ su ipak kultni filmovi vecinom:

Mislimd a je u prosjeku to dobro napravljeno, jedino tu i tamo uleti neki film koji nema veze s vezom a ima high rating. No nisam vidio neki film ispod 5.5 pa da bi me iznenadio. A gledao sma jednom 3.0. Pitao sam se dali je to neka parodija ili sto, a bio je ozbiljan film.

Horori su uglavnom 5,5, izgleda da raja ne gotivi to što su svi na isti fazon ^^.

Horori su nisko, tu i tamo koji izleti. Crtici su previsoko jer valjda djeca cim vide da je crtic odmah daju 10. Blockbusteri koji su mene razocarali cesto su previse cijenjeni.

The Dark Knight je u top 10 filmove svih vremena, meni sigurno nije niti u top 50. To je primjer. Nije da je film los, film je dobar i u njemu glumi jedan od boljih glumaca svih vremena Heath Ledger R.I.P.

mozda je i to razlog sto su ljudi ocjenjivali njega a ne film…

Da li netko zna neku dobru akciju za pogledati? Nisam dugo dobar fil pogledao a mogao bi večeras malo :wink:

Sicario (2015) 7.7/10
http://www.imdb.com/title/tt3397884/

Nije posljednji gledan, ali nema smisla ne pomenuti ga ovde: Los cronocrimenes.

Ovo ti je apsolutna preporuka ako nisi gledao. Crime, Drama, Thriller

1 Like

Meni osobno naj Batman. Ali s obzirom na sve ostale filmove ne bih svrstao u top 50.

Potpisujem.

Meni je najgore sto i zaboravim naslove filmova koje sam gledao, pa tesko preporucim :smiley:
Ima li neko nesto da ja danas pogledam, mogu: komedija akcija kriminal. Ako ima neki dobar da prica prati policajce neke na zadacima i slicno bilo bi idealno :smiley:

Nw znam, možda

Evo ako nisi gledao