Ocjena nove web stranice

Evo od mene još jedna nova stranica, zanimaju me vaši komentari…

www.stolarija-zanki.com

BTW, klijent je inzistirao da svira glazba na svakoj stranici, iako sam ja predlagao da eventualno postavi na početnu, ali…

Pozdrav…:zbogom:

Meni se sviđa. Jedino bih ovaj izbornik lijevo prepravio, tj. stavio linkove u display:block da se ne mora baš kliknuti na riječ.

Muzika mi je ok :slight_smile:

Super je, i muzika mi se takodje svidja, prijatna je za usi :slight_smile:

iritira muzika jer kreće uvijek iz početka pokušaj poradit na tome.

Stranica mi se jako sviđa, meni je extra svaka cast. Ali glazba… bas iritira sto krece svaki put iz pocetka (meni isto paše vrsta glazbe hehe)…Znam da nije do tebe

Mozda da je malo istaknuti onaj slide tekst ispod logotipa, staviti to u neki box ili pozadinu neku

Ako ne makneš glazbu, sad će doći woot i reći da je jedan psič umro u svijetu :zub:
Btw, sviđa mi se site, samo što bi osobno umjesto crvene boje stavio nebesko plavu…

Mrzim sajtove sa muzikom, pogotovo kad sam na poslu. Jer gazda odma gleda šta to svira, a ja pregledam stolariju :smiley:

Hvala na komentarima, davao sam savjete u vezi muzike ali ako on tako hoće, onda moram… BTW, glazba ne svira u Internet Explorer-u nijednoj verziji, tražim okolo odgovore, ako tko zna nešto o tome, bio bih zahvalan na pomoći…

Skoro svaki put kad kliknem na link iz menija sjetim se kajdanke, pa poželim upisati note, umjesto zahoblat ivericu.

Nice site.

Decentno. :kuc:

Dobro je sve, lipo složeno ugodno oku, jednostavno i funkcionalno.

Sredi tu muziku da svira stalno,bez ponovonog starta na svakom otvaranju. To se da realizirati sa flashom nekak mislim :slight_smile:

Nema više muzike, samo na početnoj stranici…

Lijepo izgleda,
Jedino izbornici nisu po mom ukusu, ali o ukusima se nee …

Imam jedno pitanje, al to u PM

LP, Marko