Odabir mobitela, pomoć

Ne mogu da se odlucim za telefon, svi su tu negdje po specikacijama i tako to.

Radi se o:

HTC One M8 (metalno kuciste, velika developer zajednica)
LG G3 (3GB rama, izmjenjiva baterija)
SONY Z3 COMPACT (ne znam ni sto ga navedoh al et)
SAMSUNG GALAXY A5 2016 (fingerprint skener)

Hvala :smiley:

Xiaomi Redmi Note 3 ako ti nije bitna garancija a nadjes ga za 3 put manje para od svih.

M8 povukao ga je Vip Ili HT iz prodaje jer se kvario ako se ne varam, G3 imao boljku sa ekranima ostale ne znam ali mislim ako je kao na s5 samsungu onda je fingerprint ocajan.

Ne zelim druge brendove osim ovih gore…

LG g3 bas ima nekako cudne boje, kao da si ga oprao varkinom :smiley:

Sve su prilike za M8. Velika zajednica na XDa developers, boom boom zvucnici, sense brzi od touchwiza…

Al eto da i vas pitam

EDIT

jos se dvoumim i za samsung galaxy alpha (postoji i battery kit na 2500mah)

Z3 Compact je jedino što za mene dolazi u obzir jer sve ostalo mi je preglomazno, no svjestan sam da sam iznimka.

M8 je odličan mobitel,preporučam ga…

I meni se dopada pogotovo sto se mogu zajebavat nakon isteka garancije…

Ima mnogo mnogo stable ROM-ova, vec je updatiran na Marshmallow itd… Ima i drugi officielni rom koji se zove Google Play ROM za pure android iskustvo…

Sad mi je i Alpha zanimljiva ali ne znam sto…

Ja ti imam alphu, mocan mob za popizdit. Radi vec godinu i pol bez ikakvih problema.

Imao sam nedavno u chromeu 30 otvorenih tabova, nije ga ni okrzlo :wink:

Baterija je jedino polje gdje zaostaje za konkurencijom. Ako ti je baterija bitna, uzmi a5.

a5 2014 vec imam

lg g3 ako zelis dobru bateriu, a htc ako ti je bitniji dizajn, ja bih iskreno otiso na htc, jer su svi high end mobiteli danas ajmo rec isti.
:smiley:

lg g3 ima 3000mah ali i oni se brzo potrose… nema veze ako je ogroman broj… bitna je optimizacija OS-a

imo sam g2, vjeruj mi lg drzi bateriju i to hebeno hehe

Imam HTC i home, back tipke nisu fizički odvojene od ekrana, tipkovnice i često mi se dogodi da prilikom pisanja odem na home screen -.-"

lg g2 i samsung s2 su price za sebe, najbolji u svoje vrijeme

Samo vi kupujte brendove koji su bar duplo precijenjeni, Xiaomi ce kroz sljedecih 5 godina biti najprodavaniji brend na svijetu (ako ne i prije). Xiaomi Redmi Note 3 Pro (specifikacije progooglajte) je najbolji mob do 200 eura, cak i ako gledas rabljene top brendove, a Xiaomi novi. Ovi svi koje si stavio su stari bar 2 godine, osim A5, ali on ima staklenu poledinu i kad ga malo trknes, razbit ce se, bas se to dogodilo frendu prije par dana. Ja imam Xiaomi Note 4g vise od godinu i pola, brat je bas neki dan kupio X RN3 Pro, drugi brat ima Lenovo Lemon, a znam jos hrpu ljudi koji imaju Huawei, OnePlusOne, Oppo, Meizu i svi su super zadovoljni.

Kupi elephone p9000

Imamo para za bacat jbg

Elephone je jedan garazni brend poput Legiea, Cubota i njima slicnih.

I78, pa svi ovi koje si nabrojio su skuplji od nekog jeftinijeg Xiaomia, Huawea, Lenova, Meizua…

Evo kupio sam HTC One M8, azurira se na android 6.0 kad to obavi puknut cu mu factory reset opet da se obrise cache i ostalo…

Sense je bolji od Touchwiza koji sam imao na Samsung A5. Fluidno, full HD. A zvucnici da ne pricam o kvaliteti…

Jedino sto sam citao lose reviewe za kameru od M8, ali meni se cini ok… cak i boljom nego ona od 13mp na Samsung A5.

Nisi fulao,
imam i ja HTC M8 vec duze od godine dana,
pa isto i brat kupio (posto bio u Kini kupio je Lenovo Golden Warrior S8 za 900kn, nije mu potrajao crkao ekran).

Meni su uglavnom opcije HTC ili Nexus telefoni, HTC ima dobro sucelje, brz je i ne steka, LG G3 zna usporavati, a Samsung je poznat po svojem sporijem TocuhWiz sucelju.

1 Like

A vidim evo sve radi fluidno i glat, + imam mogucnost prebacit na HTC Google Play Edition za stock Android ako mi ovaj dosadi sa Sense… mada nece.