Ode svijet u k...., i uz to još u 3 pm

Ceremonija otvaranja tunela me pogodila kao i bilo koja ceremonija otvaranja bilo čega.
U razini predsjedničkih inauguruacija.

3 Likeova

Pa drugi put velis da ne bi gledao, da bi napustio predstavu, a gledao si video do kraja a i mi svi s tobom :smiley:

Evo meni se isto gadi, al ne zbog crkve, satane i cijelog maskenbala, nego od te cijele nebuloze. To je moglo da bude neko narodno slavlje, da se seljanke rumene u licu i sa plavim pletenicama obuku u narodnju nosnju, onu slicnu oktobar festu (sa dekolteom ), zaigraju kolce, tj zajodluju po alpski, i hajmo kuci (moze jos eventualno neka recitacija, dio za djecu). Kad ono platise od poreza izdvojenog za kulturu za “ovo” treskanje i usiljenu golotinju, neke nabildane performere… I to jos neke komisije to odobrise. Dekadencija

2 Likeova

Gledao na preskokce, i zgražao se. Nisam odmah prestao gledati samo jer sam htio vidjeti jel to stvarno to ili sam pogrešno shvatio. Ok, prefolmuritat ću. Da se nađem na takvoj ceremoniji, pokupio bih se čim bi mi postalo jasno o čemu se radi :wink:

Ja se isključujem, iako sam pokrenuo ovu temu, nisam trebao :slight_smile:

Pedofilija je samo jedan od mnogobrojnih problema organizacija koja po svemu sudeci nema istoriju nego ima samo kriminalni dosije. Poticanje na rasnu, vjersku i etnicku mrznju. Poticanje na kojekakva genocide i zlocine, a uz to ponekad i sponzorisanje istih. Lista je ogromna. Sreca sto zivimo u periodu kad je uticaj te organizacije, i njoj slicnih, nikad manji (iako, idalje, nazalost- preveliki). Ali eto, idalje bih radije gledao “perfomans” polugolih Svajcarki nego misu u Odzaku.

Toliko. Cisto da ne bude kao inace “Ovo je kraj diskusije” a onda se napise post od kilometar :smiley:

2 Likeova

Inače, za sve kojima se gadi u što se pretvara ovaj “wm” forum kojeg smo nekad s gustom posjećivali - imate ispod Topic control gumb gdje treba označiti Muted pa se tema više ne prikazuje na naslovnici. Vrijedi za ustašepartizani teme, affiliate, kako zaraditi u 5 laganih koraka, prodajem domenu za tisuću eura, funkcionira za sve navedeno :heart_eyes:

Upravo tako ,samo sto to treba primeniti i u pravom zivotu ,staviti MUTED na sve sto te ne zanima,odmah je zivot laksi i lepsi kada ne gledas ,slusas,citas ,milione gluposti koje se svaki dan serviraju obicnom coveku i iskacu iz svih mogucih medija,
Jedan veliki FILTER stavis sebi i samo radis , gledas, slusas, citas, ono sto volis,

2 Likeova

Milanovic se pokupio jer su ovi prije njega zabranili taj pozdrav i sad se na taj nacin sprda s njima.

image
@steelmaiden nije to nista. vidi ovog … kao da je ispao iz filma porgesno skretanje, ili onog brda imaju oci :joy: :joy: :joy: :joy:

2 Likeova