Odobravanje Adsense accounta

Pozdrav,
pokrenuo sam novi portal prije 15ak dana i tako sam aplicirao za adsense account. Na kraju same registracije dobio sam određeni kod koji moram da ubacim u head tag u dizajnu.
15.11. sam dobio taj kod a kroz 2 dana je postavljen u html, i sada i nakon više od 10ak dana nije mi odobren adsense account a pisalo je da je potrebno samo 3 dana.

Da li ima neki način da vidim šta se dešava ili jednostavno moram samo čekati ?

mislim da ti stranica mora biti starija od 6 mjeseci za adsense

Ja sam imao stranicu staru 2 tjedna i odmah su mi se adsi poceli pokazivati na njoj kad sam stavio adsense kod

Adsense kod od vec odobrenog racuna?

Da

To je druga stvar. Jednom odobren racun mozes koristit na bilo kojoj stranici koja je u skladdu s tosom. Za odobravanje ti treba sadrzaj (50-100 clanaka) i stranica starija od 6 mjeseci .

Znam da treba no ja sam imao odobren račun iako sam imao stranicu staru 2-3 tjedna

A gle. Google ne govori po kojim tocno kriterijima ocjenjuje. Ovo sto pisem je sto sam pokupio s njihovog foruma, a tamo nema sluzbenih predstavnika googla. Onda si imao hrpu contenta, pa je mozda google to uvazio ili si imao srece…

Sve razumijem no nisam imao toliko kontenta… Imao sam jedno 5 postova i ti postovi su bili samo embedani youtube videi

I na temelju toga su ti odobrili adsense racun? Ne vjerujem…

treba duze vremena od 3 dana ja sam cekao 2 sedmice

Ma ovo je individualno Meni su sve racune odobrili za 2-3 dana, ali s stranice bile bomba, s hrpu clanaka, starije, itd…

kad je to tacno bilo tj je li u skorije vreme ili ne?

Zadnji mi je bio odobren oko 9og mjeseca…

Ne vidim razlog zasto bi ti lagao.

Imam taj adsense račun već skoro pa 2 godine

ovaj moj je pocetkom novembra i cekao sam duze a sajt je imao preko 100 unikatnih clanaka

A onda cestitam, imao si srece, kaj da ti velim. Ja znam da znaju otpilit ekipu s vise od 50 clanaka. Navodno i po sadrzaju odbijaju, npr. jako je tsko dobiti za tutorial stranicu adsense.

Sve znam i mom frendu su tako bili odbili račun jer je imao ‘premalo’ teksta. Izgleda da mi se posrećilo

@krcmar nije @4nusnation jedini, ja sam radio klijentu sajt koji je od mene zahtjevao i adsense odmah uz sajt, dobio sam adsens odobrenje u roku od 2 dana, na sajtu je bilo 4-5 originalnih tekstova i jedno desetak kopiranih…pa sad kako i zašto…ne znam ali je uspjelo…

Kad ti odobre adsense mozes da ga stavis na koji sajt hoces i pokazace se reklame. Sustina ke da ti odobre reklame. Posle je lako, za svaki sledeci sajt ti se odmah pojavljuju reklame ali moras da se drzis pravila.
Tako da to sto ti pominjes nije isto.