Odobrenje Adsense racuna ili prodaja

Da li neko ima savjet za odobrenje domene na postojeci adsense, i kako odobriti novi adsense?
Svaki savjet je dobro dodao… i da li neko mozda prodaje adsense sa domenom Pinovan.

Lijep pozdrav

Malo pročitaj i prelistaj ovaj forum možda nađeš ono što tražiš :wink:

Kontam starije su objave mozda je sad Google poOstrio sve to, nisam odobravao ni sajt ni adsense najjmanje 4-5 god, al et dobi Ban, sad valja nesto izagnjati.

Šta je razlog za ban ako nije tajna?

Violations found:

Google-served ads on screens with replicated content:
We do not allow Google-served ads on screens:

with content embedded or copied content from others without additional commentary, curation, or otherwise adding value to that content. You are also required to comply with our Intellectual property abuse policy

Pa jesi li dobio ban ili si samo dobio upozorenje. ? Dal su ti ugasili adsense nalog (račun) skroz ? Pitam je vidim pišeš koliko sam shvatio ti nisi upotrebljavao adsense 4-5godina ili ja nisam dobro skontao?

Ban skroz sam dobio ugasene reklame i sve, a koristio sam ga 5 god, mislim nisam otvarao racun ads novi nepamtim nit sam odobravao domene, pa mi sad treba savjet odprilike kako ide? Da li je neko odobrio neku domenu ili novi ads racun u skorije vrijeme zadnjih 5-6mj
Pozz

Ako si dobio ban to jest google ti je ugasio adsense nalog (račun) računaj da nikada više ga nećeš moći otvoriti niti napraviti novi adsense.Možeš napraviti neku “muljažu” s adsense (što tražiš nekoga s adsense u prvom postu) al to ti veruj mi neće biti dugog veka

Traži altrenative adsenseu a imaš mnogo na tebi je da odabereš onu koja će ti najviše odgovarati

Može li mi netko dati više informacija oko Adsense računa. Može li se prodavati, koje su okvirne cijene i može li se prodati korisniku iz druge države?

Ne.! Prenošenje adsense naloga sa jedne osobe na drugu ne može . Takođe ne može da se prenese adsense nalog (račun) prilikom kupovine ili prodaje veb-sajtova jer je to protiv Google (adsense) smernica.

1 Like