Oglas svakog 3eg paragrafa?

Zna li netko kako da ubacim oglasni kod da automatski se prikazuje na svakom 3em paragrafu, s obzirom da nisam ljubitelj plugin-a. Pokušao sam naći na internetu, ali nisam uspio naći ništa konkretno, osim koda koji postavlja oglasnu jedinicu npr. ispod drugog paragrafa.

*Admini nek ne zamjere ako sam profulao kategoriju.

Pozz :smiley:

Ja koristim ovu metodu kod u functions.php , još malo prilagođenu ali radi kako je tu napisano

Edit: sada vidim, i ne kužim. U svakom postu nakon 3. paragrafa ili svaki post više oglasnih u razmaku od 3 paragrafa?

Upravo taj kod sam i našao na internetu. Ali on ne prikazuje automatski ispod svakog ‘broj’ paragrafa.

Da na svakom postu prikazuje oglasnu jedinicu nakon SVAKOG ‘broj’ paragrafa.

To ne znam, za takav prikaz koristim plugin.

Nekada davno mi je jedan Indijac isprogramirao baš takav kod, ali sa jednim nedostatkom. Ako članak ima 3 paragrafa on će sve oglase staviti na kraj posta, što mi nije valjalo. Ako pronađem postavim kod… Kada budem za kompom. Pa ako znao završiti da radi ok (ne prikazuje višak oglasnih) ti nama ovdje daš taj prepravljeni kod :slight_smile:

Dogovoreno?

2 Likeova

Dogovreno naravno.
Kada stigneš pošalji, pa ću pokušat prepravit.

ad inserter… ne mozes stavit nakon svakog treceg automatski, nego moras manualno odradit da se pojevi posle 3, 6, 9 itd do 30-ak ne vjerujem da ces imati vise :smiley:
Takodje ako clanak ima samo 3 paragrafa imas opciju da prikaze a kraju a imas opciju da ne prikazuje posto je kraj clanka

Zato ja koristim plugin kojem zadaješ po broju paragrafa. Kako god, kolega traži nešto da nije plugin.

Uspio sam od prethodno postavljenog koda napraviti , jest da opet moram podesiti broj paragrafa 3,6,9 itd. Ali opet bitno je da nije plugin, jer ih ne preferiram.

Postavit ću večeras kod.

I hvala na odgovorima.

1 Like

Ne mogu pronaći. Imam dio prepiske, gdje vidim da sam tražio da se AdSense pojavi nakon h2 h3 i h4, a ako ih nema da se ne pojavljuje. Kod je radio, ali su se reklame pojavile na dnu članka ako nema uvjeta (h2,h3,h4) u članku. Nastavili smo na skype pa sam vjerojatno kod dobio preko Skype i nemam ga sada. Da je na gmail bio bi…

Evo šta sam uradio od prethodnog koda. Pa možda još nekom zatreba. Jedino još što nisam uspio je to da u slučaju ako je zadnji paragraf da onda blokira prikazivanje oglasa.

Trenutni raspored je prikazivanje nakon svakog 2,5,8,11,14 paragrafa.

// Oglasi
 
add_filter( 'the_content', 'prefix_insert_post_ads' );
 
function prefix_insert_post_ads( $content ) {
     
$ad_code = '<div> OGLASNI KOD OVDJE </div>';


if ( is_single() && ! is_admin() ) {

$content = prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 2, $content );
$content = prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 5, $content );
$content = prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 8, $content );
$content = prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 11, $content );
$content = prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 14, $content );


   }
	return $content;   
}  
// Glavna funkcija
  
function prefix_insert_after_paragraph( $insertion, $paragraph_id, $content ) {
    $closing_p = '</p>';
    $paragraphs = explode( $closing_p, $content );
    foreach ($paragraphs as $index => $paragraph) {
 
        if ( trim( $paragraph ) ) {
            $paragraphs[$index] .= $closing_p;
        }
 
        if ( $paragraph_id == $index +1 ) {
            $paragraphs[$index] .= $insertion;
        }
    }
     
    return implode( '', $paragraphs );
}
1 Like

Nekom bude sigurno valjalo… :wink: