Oglašavajte me i zaradite

Pozdrav,

ideja je sljedeća. Ja vama dam promotivne kodove koji će na mom portalu dati popust novim klijentima 20%.

Vi, koji ste dobri sa promocijama, tražite mi nove klijente i po svakom klijentu koji mi se registrira putem vašeg promotivnog codea, vi zaradite 100kn.

Više detalja o portalu i kakve klijente se traži …dati ću zainteresiranima putem inboxa.
Samo ću reći da bez ikakve promocije, klijenti sami nalaze portal i registriraju se.

Uz malo truda i kreativnosti, uvjeren sam da se može pronaći puno novih zainteresiranih klijenata.

Uglavnom, generalna pitanja mogu ići ovdje…a potencialni suradnici neka se jave u inbox :wink:

Hvala, živili :wink:

2 Likeova

Da nadopunim sa par konkretnih stvari:
Potencijalni klijenti su
-hrvati
-zna se relativno precizno geolokacija unutar hr
-zna se precizno opis posla klijenata

To su ja mislim glavni parametri za targetiranje…vjerovatno će znalci za targetiranje izvući još dosta toga, jer radi se o specifičnim klijentima…nije bazen “bilo tko”

Pa saznat ćemo. Treba od nekud krenuti pa vidjeti što dalje…
Ništa nije fiksno, kao i svaka suradnja…stvar je dogovora.

Inače, postoji mogućnost da ozbiljnije zainteresirane subvencioniram sa 1000kn. S tim novcima će se oni igrati za podešavanje kampanje…pa ako netko nešto napipa, uđemo u nastavak suradanje.

Takve osobe će morati prezentirati što misle raditi, jer neću subvencionirati baš na slijepo… Ali otom potom…mislim samo na glas. (zasad)

Sto nije bolje taj novac ulozit u marketing? Ako imas konkretnu lovu mozes ulozit u reklamu na telki, danas je to dosta povoljno. Cak sam i ja razmisljao o tome…

Pa sto nije i ovo ulaganje u marketing :slight_smile:

Iskreno, spreman sam cca 400kn placati po novom korisniku. Tako da je ovih 100 pocetna ponuda da vidim kako ljudi dišu.

Sad sam se kao odao…ali namjerno. Zato jer najkvalitetniji ljudi iz ove grupe od 100kn ce imati priliku raditi i za 400. Ali konacna cjena ce biti definirana u koracima. Putem ce se vidjeti kakav je ROI zainteresiranima suradnicima, pa ce se cijena podesavat na nacin da prosjecan suradnik ima pozitivan ROI. Znaci oni losiji ce ispast iz igre…a oni iznad prosjeka ce biti u finom plusu.

Tako to nekako vidim, kao sto sam vec pisao u privatne poruke ljudima, glavno je da su obje strane zadovoljne. :wink: Stvar je dogovaranja da se tamo stigne.

Skraceni odgovor: zasto bi se ja trudio optimizirati kampanje, kada nisam adwords strucnjak…a kad cu na ovaj nacin dobiti da vise ljudi za mene radi kampanje…i na vecem uzorku ce se onda vidjeti koliko uspjesno kampanje se mogu izbalansirati.

Kad bi se ja i primio adwordsa, a nemam vremena i za to, nebi mogao s nikim usporediti jesam li dobro podesio kampanju ili nisam. To je dost velik problem.

Ovako ce potencijalni suradnici biti medjudobno konkurenti, a konkurencija je ono sto ispegla efikasnost sustava :slight_smile:
Mozda neko bude imao pametnijih strategija od adwordsa…itd…

Najveca caka je ovdje sto suradnici bi mogli biti varani od strane mene…jer tko njima garantira da cu im ja prijavit registrirane clanove sa nj. promotivnim kodom.
A za to treba osmisliti nekakav sustav u kojega ce obje strane moci imati povjerenje. Bit ce i to …ali dok ne dodje taj sustav, svi zainteresirani ce morati u prvu ruku igrati na kartu povjerenja…

Nije ni meni cilj nekoga lagat i rusit mu ROI i tako izbacit iz igre kvalitetne ljude…

Pogle ovo :
https://webdizajn-ili.net/zakup-medija/tv-oglasavanje/

Nisam radio snjima, nekad su imali ured blizu moga…meni se cini zanimljivim.

1 Like

Hvala, nebi bilo loše i to probati! :wink:

Još jedan dodatak za prave igrače. :slight_smile:
Smatram da su pravi igrači oni koji bi posvetili više vremena razvoju neke platforme za oglašavanje spomenutog portala. Npr. da netko planira godinu dana razvijati fb/instagram profil…

Takvima ova ponuda u startu nece biti zanimljiva jer žali Bože nj. rada i truda ako ih ja otkantam nakon godinu dana, nakon što razviju svoju strategiju…

Iz toga razloga spominjem da nije nikakav problem suradnju obvezati i ugovorom, gdje ću ja drugoj strani pečatirati svoje obveze tj. možemo dogovoriti da sam dužan minimalno xy godina omogućiti proviziju na kodove koji se u startu dobiju. Ja nemam nikakav problem da je to 5, 10 15 godina…jer mi je interes da traje.

Također za one sa tako nekim ozbiljnijim planom, mogu se dogovoriti i u startu bolji uvjeti suradnje.