Oglasnik platforma

Pozdrav wm forumasi!

Pokusat cu biti kratak i temeljit.
Dosao sam do ideje nove nise oglasnika.
Iako znam da samim izlaskom takvog oglasa bi bio kopiran od platforma koje su vec jake na trzistu, ipak imam ideju da se kolko tolko probijem a za to mi treba vase sugestije.
Izasao bi sa web oglasnikom, po mogucnosti isteklom Domenom te nise, koja vec ima neki promet.
Paralelno pustanjem te stranice, prethodno snimiti Youtube video serial s osnivacima koji su eventualno ostali bez posla radi Pandemije i koji se ne zele predati te istom prkose i tr. bez ikakvih primanja uspijevaju razviti vlastiti posao, prvo na lokalnoj potom globalnoj razini koristeci i ostale social media platforme sa minimalnim bugetom.
U taj projekt bi ukljucio ljude koji su ostali bez posla zbog Pandemije, koji se razumiju u gradnju, odrzavanju weba. koji imaju donekle marketinske i seo vjestine. Koji sami posjeduju neku video opremu i koji su spremni uloziti svoje vrijeme i trud u buduci posao bez naknade s udiom u iste. Iako sam znam izraditi web site u WP, neznam koju buget themu uzeti a da nebude spora i prima nekoliko tisuca oglasivaca sa slikama.
Moram napomenuti da se nalazim u Njemackoj koja broji 80 mil. stanovnika. YT bi bio na Njem. i Eng. jeziku.
Stranica bi bila besplatna za privatne korisnike.
Koliko ljudi bi trebalo? Koliko bi se moglo zaraditi prvo samo od oglasivaca?

1.wp ne dolazi u obzir
2.ako nema zelje, projekt ce propasti, jer nitko nije placen
3.za pocetak , dovoljno je 1-2 backendasa, jedan fronted developer i eventualno dizajner, svaki novi covjek, veca sansa da se raspadne, a i nitko ne zeli dijeliti udio na 10, eventualno na 2,3,4.
4.ako je netko bez posla, imat ce nikakve zelje sudjelovati u razvoju sa 0 primanja.

Slazem se da netreba puno ljudi. mislim da bi troje bilo optimalno.
sam posjedujem neke vjestine i opremu.
tko ne gleda iznad granica, nece ni uspjet. i mislim, da onaj tko ne radi, nema puno toga za izgubit.