Oglasnik vozila reloaded

Ranije ove godine sam imao ugodno iskustvo kupovine oglasnika Auto Oglasnik - online oglasnik za rabljena i nova vozila od člana franzi.

“Malo” se radilo na tome i predstavljam ono što bi trebalo izaći vani za jedno tjedan-dva:
Oglasnik vozila

Prije toga molim forumstvo da pomogne identificirati bitne propuste koje sam možda napravio ili može uletiti sa kakvom korisnom idejom u posljednji trenutak. Imajte na umu da je dijelom još u izradi i nemojte gledati stranicu u Internet Exploreru jer taj dio tek trebam ispolirati. Registrirajte se i slobodno radite sve što želite jer će uslijediti brisanje baze prije objavljivanja.

Hvala svima!

Ok,

[list=1]
[:25la7aue]Novi oglasi. auto usluge i ostalo ima click funkciju koja se ničim neda otkrit (hover, cursor…)?[/:m:25la7aue]
[:25la7aue][/:m:25la7aue]
[:25la7aue]Slobodna pretraga, novosti i facebook definitivno prejaka sjena (smanjit alphu bar upola)…[/:m:25la7aue]
[:25la7aue][/:m:25la7aue]
[:25la7aue]Bg boja pre intenzivna, bode oči, pomaknut malo prema sivoj…[/:m:25la7aue]
[:25la7aue][/:m:25la7aue]
[:25la7aue]Slika kolica i auta bi se mogla malo izlevelirat u PSu, kolica su pre bljeda…[/:m:25la7aue]
[:25la7aue][/:m:25la7aue]
[:25la7aue]Home icona ima manju visinu…[/:m:25la7aue][/list:o:25la7aue]

to su neka moja opažanja ovak na prvu, pozz.

Tnx, sve mi stoji osim backgrounda, meni se čini dosta neutralan, ali može to biti i do kolor profila i monitora jer sam je čak pojačavao.
Mislim da ću i glavni meni također posvijetliti, malo je siv.

Definitivno…kada si poriktas neutralni background i posvjetlis glavni meni…biznis ce ti procvjetati samo tako :wink:

Vražićku mali.

Jel’ krenulo?
Ako nije onda se moras skoncentrirati na petu stavku primjedbe korisnika Uber_Gosu:
"Home icona ima manju visinu…"
Kad’ to sredis…uspijeh ti je zagarantiran!!!

Koji je točno tvoj problem?

Probaj ovo…na index stranici izbrisi: Dobrodošli na Oglasnik vozila - auto oglasnik za entuzijaste! Besplatno oglasite vaše postojeće ili pronađite vaše novo vozilo!"

  • postavi

    Oglasnik vozila


    ispod toga uvodni text sa keywordsima, npr:
    "Oglasnik vozila je prekrasan web gdje se mogu oglasavati prodaje vozila da bi netko mogao kupiti vozilo. Bla, bla, bla…i tako do jedno 450 znakova i “fixna fotka” nekog fice ili auta koj se zove oglasnikvozila.jpg i ima u codu title i alt tag “Oglasnik vozila, mjesto za oglasavanje”
  • pa

    Kako funkcionira oglasnik vozila

    pa text ispod (npr):
    Ukoliko zelite prodati Vas automobil, tj vozilo, dovoljno je da kliknete na ??? i ispunite folmular te dodate fotografije vozila koje zelite prodati…pa zatim bla, bla,bla…pa ispod toga tabela s ponudom vozila…
    Ako pak zelite kupiti vozilo ucinite slijedece: ispunite formular bla,bla, bla…
    I to je, vise-manje, to :wink:

Sve jasno iako google rank nije problem. Trenutni tekst je i tako u h1 tagu.

Vidim da si se otrijeznio. :slight_smile: