Ograničenje objavljivanja u FB grupama

Koliko traje ograničenje objavljivanja u FB grupama? Lp

Pa pise ti kad ga dobijes.

Samo ovo piše. Nikakvu prethodnu obavijest nisam dobio

Klikni na profilu one poruke od supporta tu bi trebalo pisati. A mozda je to ona blokada nakon 24h normalno mozes.

Znaju to privrmeeno 24h ako odjednom sharujes dosta

ma već 5-6 dana nemogu

Vjv ti je domena dobila ban ili ti je FB account novi pa ti onemogucuju djelit linkove jer smatraju da je spam

Probaj sa drugog (starijeg) profila podjelit isti link

Neda opcenito objavljivat i grupu sa pravog profila starijeg

ako je prvi put onda je 7 dana, onda ide mjesec dana pa tri mjeseca … mislim da je najduže što je neko imao bilo pola godine … a znaju zveknut i perm

Meni na stranici strajk od 22 januara na video kao ‘graphic vioelnce’ a nigde videlo nije nasilje, čista zajebancija. Ukoliko ne skinu za dva dana biće šest meseci, stvarno ne znam šta više da uradim.

7-10 dana , bar meni tako.

Pa ja ne znam kako ti se do desilo i što ćemo sada kada nema više Sprdačina :frowning:

1 Like

Još smo tu :joy::joy::joy::joy:

1 Like


Zbog ove 7 dana restrikcija
djeca
A zbog ove 3 mjeseca restrikcija :innocent: :innocent:

Iskreno i zasluzia si pogotovo ako si stavlja one baze tipa ako skupimo 1000 lajkova nahranit cemo ih

3 mjeseca je malo, za ovo bi trebao trajni ban. Skupljate lajkove na jadnoj djeci i sirotinji. Mrak mi padne na oci kad vidim kakve gluposti ljudi dijele po fejsu jer 1 lajk = 1$/€/£/¥ njima 🤦

1 Like

Ne, ne sakupljam lajkove na taj nacin, lajkovi mi nisu bitni uopste, rijec je o objavi gdje svakodnevno djeca umiru u svijetu, sto je veci jad od korone.

1 Like

Ma odakle vama ta teorija? Na mojim stranicama nema uopste navodjenja na lajk preko slicnih fotografija, ja svoje promocije placam kad mi trebaju. Ovo je bila cisto bila objava o gladnoj djeci sto je mnogo veci roblem od *ebene korone. Prvi put sam nesto slicno podijelila a vala i posljednji, jer boli briga ikoga za njih. A za lajkove me bas zabole briga, to bi imalo smisla da sam ja stranica koje objavljuju slike baba od 100 godina, a pred njom torta, pa ajde ko ce da mi cestita, ili slike majki s bebama, rodile u 60-oj, ko ce da cestita, bla bla bla