Online uplate novca - Kao što je PayPal!?

Poštovanje, imao bi pitanje za sve a najviše za državljane Bosne i Hercegovine, da li postoji još neka mogućnost Online uplate u naše zemlje to se odnosi npr kao:

PayPal, Venmo, Cashapp, Zelle

Jer znam da cashapp i venmo traže od nedavno verifikaciju US građana potvrdu. Itd
Mada sam čitao da postoji mogućnost da se zaobiđe sve to pa Jel ima neko možda neka iskustva s tim ili neku dodatnu alternativnu method za plaćanje?

payoneer? payeer? payza? skrill?

Za Payoneer sada traže dodatne verifikacije, kopiju ličnu karte? Ili samo meni :slight_smile:

Svi sada traze sve ,obicne usrane kladionice ti traze racun za struju da te isplate…a kada se registrujes i hoces da uplati NISTA NIKO NE TRAZI ,ceo svet je jedna velika USRANA prevara ,kada malo vise zagrebes, TITO JE BIO ZAKON ZA SVE OVO ,radis i dobijes platu ,

1 Like

Znači rip. :scream:
Ništa od dodatne usluge

:heart:

(202020202020)

Imaš PM

(202020202020)

1 Like

Hvala :pray: druže evo odmah

Kad likovi ničim izazvani zazivaju Tita i slične dobijem probavne smetnje. Žalosno.

Vidi decko 30 godina sam ziveo u tom sistemu do usranog rata koji je poceo 90 ,bezbrizno ,kao niko na svetu a to takvi kao ti ne mogu pojmiti jer niste ziveli u to vreme,pa je zato svaka diskusija sa Vama ULUDA,nikada pre i nikada kasnije na celom svetu u svim drzavama sveta nece biti takvog bezbriznog zivota,JER drzava bi u sustini trebala da bude to DA OBEZBEDI SRECAN ZIVOT SVOJIM STANOVNICIMA U drzavi treba 90 posto ljudi da zive dobro i bezbrizno ,a 10 % da su na otoku ili zenici :stuck_out_tongue: ,a sada u ex yu je 90 % stanovnistva je u zenici ili ti velikom otoku a 10 posto kaubojskog kapitalizma tajkuni SISU NAM KRV kao komarci
a ti ako to ne vidis ja to razumem KRATKOVID SI i neobrazovan ,zatrovan mrznjom,

Koga boli k**c za Tita na temi o online uplati novca? A ovo dalje da sam neobrazovan, zatrovan mržnjom itd je jako ružno za nekoga sa vjerojatno 60+godina. Stari, smiri se, popij tablete i udahni duboko i sve će se vratiti u normalu(možda).

Kako ne bi bilo veze ,nisam tragao za prenosom novca , nego sam isao ebati baviti se sportom i muzikom , po celi dan ja i cela generacija ,
A ja sam sinko smiren kakav ti nikada ni u 3 zivota neces biti ,smiren ostvaren , naebo se,naputovao se,nazaradjivao se,itd i jos 100 nekih ,se, koje ti nikada u ovakvom usranom sistemu neces dostici …

1 Like

Davor v2.0 :joy::joy: ok care, drago mi je da si imao ispunjen život, good for you :wink: