OP beta is online :)

Pustio sam danas online novu verziju OP-a, koga zanima, može chekirati ovdje: http://www.op-hop.com

Be gently…ovo je rana beta faza…greške su moguće.

Nice, svidja mi se dizajn jako je ugodan oku, iako podsjeca na fejs :stuck_out_tongue:

Btw nije mi jasno zasto si ovdje ubacio ovaj filter panel ?

Vizualno mi paše…a nije da nema ni funkciju.
Taj filter više manje slijedi gornju tražilicu…ako bi korisnik recimo sa te stranice odlučio dalje pretraživati oglase, mogao bi odmah ispuniti i parametre filtriranja prije nego klikne filtiraj oglase, ili gornji button za search…

Što se tiče dizajna, nije slučajno osmišljen prema facebookovoj konstrukciji. Većina naših korisnika najviše voli djeliti prijevoz putem facebook grupa, ideja je bila omogućiti im slično sučelje sa dosta Facebook funkcionalnosti, ali uz to omogućiti kategorizirano pretraživanje oglasa i općenito lakše upravljanje oglasima (svojim ili tuđim).

Svidja mi se u celosti, samo sto nije responsive, ali za to mozda spremas aplikacije?
Ne znam da li postoji slican sajt slicne sadrzine sem onog Bla bla car, pitam se sam :slight_smile:

Kako misliš da nije responsive? Postoji mobilna verzija weba koja se aktivira prema uređaju, možda tvoj uređaj nije prepoznat kao mobitel ako si gledao destkop verziju?

Bla bla je jedini od jačih igrača, sve ostalo su webovi koji ili kratko traju… Ili stagniraju godinama. Što se tiče facebooka, ima dosta grupa za podjelu prijevoza, ali naša sa 60000 korisnika je daleko najjaca. Na njoj temeljimo web. …i pored te grupe imamo jos par jakih grupa za spec. relacije.

Da, ja sam gledao preko desktop web browera (chrome), pa sam krenuo da smanjujem prozor, ali nije reagovalo, zato sam tako i napisao, nisam gledao preko telefona.
Ja kad pravim neki sajt, obicno stavim da reaguje i na smanjenje desktop verzije browsera.

Puno srece, a i snage, u radu vam zelim :slight_smile:

1 Like

OGLASNIKPRIJEVOZA.com koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom korištenja web stranice OGLASNIKPRIJEVOZA.com slažete se s korištenjem kolačića.
Slažem se

Mozda bi tu trebao promjeniti u sadasnju domenu (OP-HOP.COM

2 Likeova