Open cart import i par pitanja

Dakle…

želim postaviti opencart dućan samo za hrvatsku.

Instalirao sam ga par puta i petljao po opcijama i recimo da razumijem unos podataka i opcije podešavanja NO

dućan u teoriji ima okvirno 10000 artikala i sada da ih ne bi sve unosio koje su opcije importa neke baze da ih opencart skuži?

Postavljanje cijena isto je potrebno ručno unositi ili može i to pročitati iz baze (baza je veleprodaje pa predpostavljam podešavanjem poreza, marži se dobije ispravna cijena)?

Prijevod na HR vidim da postoji.

I najbitnije što se tiče plaćanja koje su mi opcije, što trebam napraviti prvo?

I za kraj da li je open cart dovoljno dobar izbor za recimo srednji dućan?

Ako netko ima iskustva s postavljanje i importom molim da se javi.

Opencart u svojoj osnovnoj verziji nema mogućnost importa ili exporta u csv ili xls datoteku. Dakle za to moraš koristiti neki od vQmodova ili tzv. import tools-a. Ako si početnik (a vidim po pitanjima da jesi) ne preporučam ti samostalno instaliranje tih dodataka jer ti najvjerojatnije neće raditi. Nadalje, za ispravan import podataka moraš složiti ispravan .csv ili .xls file.
Cijenu postaviš u .csv file i import ide automatski.
Što se tiče plaćanja, opcije su ti nebrojene, od plaćanja po dostavi, paypal-a pa sve do payment gateway integracija. Sve to opencart podržava.
Da, opencart je dovoljno dobar da vrti čak nekoliko puta veći dućan od tog kojeg si naveo.

Hvala renato!
U biti jesam početnik, s opencartom definitivno. Zato tražim pomoć;)
Želim da bude sve ispravno i dobro odrađeno, a ne površno, pa zato pitam na što sve treba obratiti pozornos?

Na kraju se neke stvari iskristalizirale.
Naime posotje baze i našao sam nekoga da ih prilagodi pa da možda upuca direktno u opencart bazu.
Cijene se mijenjaju jednom godišnje tako da ne bi trebalo biti puno posla.

Nadam se da bude tako radilo.

Što se tiče plaćanja - potrebno je plaćanje znači pošta, paypal i neke kreditne kartice.

Nije mi jasan dio s poštom, kako se određuje poštarina, unutar opencarta (što se tiče mase paketa ili kako)?

Te drugo plaćanje karticama - za to mi predpostavljam u HR treba payway? Što još?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja