Operacija krajnika (mandula)

Posto ne zalazim na ostale forume gdje su ovo uobicajene teme, htio bih pitati vas kakvo je iskustvo sa operacijom krajnika (mandula).

Je li neko od vas radio to u odrasloj dobi?

Operirao sam (izvadio) i pušen sam drugi dan kući odma. Nisam mogao cca. 3-4 dana normalno jesti koliko se sjećam, ali brzo prode i naravno vilica te malo boli što je normalno.

Sve u svemu ništa strašno nije. Rutinska operacija.

1 Like

Nije meni sama operacija problem. Problem mi je strah od totalne anestezije, utripujes se da se neces probuditi.

Jos mene zeza anxioznost, zamisli kak strah skoci na pomisao toga… Imao sam vec jednu operaciju pod spinalnom anestezijom (budan si cijelo vrijeme ali ne osjetis odredjeni dio tijela). I to me pitali hoces totalnu ili spinalnu, kada sam osjetio miris (smrad) one totalne anestezije iz one maske odma sam poceo traziti spinalnu u kicmu koja je mnogo bolna xD.

Ja se ne sjećam kad sam se zadnji put bolje osjećao nego nakon totalne anestezije. Odlična stvar, ako se probudiš naravno :wink:

U Kanadi jedan od popularnijih narkotika.

Nakon operacije, imas tipa terapija: sladoled ili ledena koka kola :slight_smile:

Ovo je mit za djecu haha ja sam sa 5godina operiro manudle i dobili su me na foru da cu dobit poslije sladole :smiley: Ali za**bi nisam ga dobio :stuck_out_tongue:

Mene zeza, svako malo imam upalu grla. Pocinju bolit zglobovi, umor itd… sve to utice na poslovni zivot…

Sve ok, samo strah od te anestezije :stuck_out_tongue: kad mi sjebu uptime u tijelu xD

Kasnije te malo pingaju i prate respond

1 Like

nadam se da će responda bit, ako šta ne zezne Božiji iptables -j drop