Optika t-com + magenta1 (nije reklama) :)

Zanima me kako tocno ide uvodenje optike u kucu jer sam se sada iznenadio kada sam vidio nakon godina i godina da mi je dostupna optika :slight_smile:

Drugo pitanje je jeli mogu imati magentu 1 sa tcom sim karticom na bonove bez ikakve tarife/pretplate?

Bilo bi najbolje da se javiš podršci na live chat na njihovom webu, tako ces dobiti najbrze odgovor.

Malo ih ovdje ima optiku pa …

Samo uvođenje optike nije uvjetovano nikakvim drugim opcijama, ipak ulazak u ugovornu obavezu će umnogome pojeftiniti sve to, tako je C-3PO, recimo, na optici samo za Internet za 150Kn mjesečno na Iskonu. :blush: Pogledaj brzinu niže. :wink:
Svaka preporuka, sve je nova dimenzija. :+1:

Osjećaj je bio ispravan. :smile: :o:

7 Likeova

ÄŚestitam :smiley: :smile:

To je PREBOLESNO! 150kn za 200/100. Gledao sam kod drugih i nitko mi ne nudi optiku osim t-coma

Screenshot_1

Posto mi treba svo troje to je 359, racunaj 360kn mjesecno uz ugovor na 24 mjeseca za:
DL: 70-100mb
UP: 14-20mb

Pa vidi malo što će ti ponuditi konkurencija. :blush: Idi u Iskon.
Net radi kao sat, gornja brzina je konstanta, a optiÄŤki kabel je nevidljiv. :smile:
To što si naveo iznad

nije brzina primjerena optici. :o:

uveo ija prije 1 mj… sto je najbolje prvo su me zvali iz optime il vipa jer telekom jos nije imal neke ugovore… preporodil sam se posebno za upload…

Eh kad bi meni ponudili takvu brzinu… Jednom mi ponude max 4mbit/s, drugi put mi kažu da na lokaciji nije moguć fiksni internet :sweat:

Cuo sam neke price o optici, da ima optika i da ima neki mix optike, sada oni vjerojatno sve to nazivaju optika.

Ne prihvaćaj speed ispod 200/100, pa te neće zafrknut’, a te mixeve neka mixaju nekome tko nije sa WM Foruma. :smile: :o:

2 Likeova

Takticka varka! Nakon godina i godina nije dostupna i sada kaze da je dostupna, ali nije dostupna da ce biti iduce godine pa hebote ovo je nevjerojatno.