Optima hosting reseller

Ima tko kakvo mišljenje iskustvo?

Koji uopće je najbolji reseler paket u HR.
Ovo mi se čini njihovo uredu, pričao sam s podrškom, i stvarno su uljudni, i sve objasnili.

Hvala

Imam kod njih neke domene (samo par svojih), i upućujem samo riječi pohvale. :slight_smile:
To znači; povoljni, kvalitetni, profesionalni, na nivou, podrška non stop, u to si se uvjerio. :slight_smile:

Zanima me reseller paket, budem probao s njima pa javim mišljenje.
Makar mi je i orbis zapeo što se tiče resseler paketa.

Ako sam nešto naučio sa bilo kojim oblikom hostinga, sve to zvuči super dok ne platiš:)

Pogledaj www.in4.hr
Javi se na PM pa cemo dogovoriti sto tocno trebas. Vrsimo povrat sredstava u roku 30 dana ako nisi zadovoljan (mora biti opravdani razlog). Serveri su u CLOUDU, cPanel/WHM, gigabitna konekcija, imaju SSD diskove. Svaki server ima minimalno 16GB rama, 8x XEON CPU.

Evo updejt.
Prenesao cca 15 klijenata tamo sve wordpress. Sve šljaka, podrška munjevita.
Subota, 4:00h ujutro, pošaljem neko pitanje, dobivam odgovor u 4:15h.

Server za sada radi sve kako bi trebao. Preporuka!
Inače ponudili su mi prebacivanje klijenata uz davanje root passa za prošli VPS hosting s kojeg sam selio.

Istu stvar su mi ponudili na Orbisu za reseler paket, no tamo su čak išli dalje i rekli da ne moram platiti dok mi ne istekne tekući server, da će sve prebacti svejedno.

Optima sam odlučio jer podrška je bila nadasve uljudna i informirajuća.

Za sada sve 5.

Nadam se da si pogledao broj unique korisnika dnevno koji ti mogu posjetit site. dakle taj LIMIT.

Pričao sam sa podrškom sada radi potvrde, kažu:

soft limit koji preporučamo jest 2500 posjeta da paket radi bez problema i ne zloupotrebljava resurse, naravno ako je
stranica dobro optimizirana može podnijeti i 10000 posjeta po računu bez da se to osjeti na radu servera

S obzirom da je večina stranica od 50-100 posjeta, neke i manje, mislim da je to dosta. To su mi sve na Optima hosting unaprijed rekli, jer sam pitao.
Naime imam situaciju koju sam objasnio im, sve u detalje, i rekao da mi ponude uslugu, i da mi kažu sve što trebam znati jer tražim stabilnu suradnju, dugogodišnju, sa najbitnijom stavkom pouzdanost, i podrška.

Poštovani,

korisnici wm foruma, ne radi se o fiksnom limitu broja posjeta odnosno ako se i premaši brojka web nije nedostupan ili suspendiran, već se radi o okvirnoj projekciji.

Smatram da će svaki profesionalni shared hosting provider obavijestiti korisnika kada njegov portal naraste i kada je spreman za VPS ili dedicated server, da li će to radi slabe/loše optimizacije portala biti na 2.500 posjeta ili na 20.000 posjeta ovisi o samome korisniku odnosno web dizajneru.

Svaki korisnik kod nas je individua baš kao i web portali stoga svakom korisniku pristupamo zasebno na način da ga uvijek savjetujemo tražeći najpovoljnije rešenje za samog korisnika.

1 Like