ORU banka sa dodatnim izvorima zarade

Neznan jeste li čuli za relativno novu ORU banku al ako niste ja ću vam je predstaviti. Osim vrhunske bankarske usluge banka ima i drugih djelatnosti kojima zarađuje i to daje pouzdanost i dugoročnost banke. Ima stalne prihode i kapital se ubrzano povećava. Uz to ima i odličan affiliate program u kojem zarađujete dovođenjem novih klijenata. Da ne duljim detaljan opis sa videom je na
http://ladies.125mb.com/oru.html

@Davor_R_Bergam

Bit ću kulturan i fin. Molim te da prestaneš sa takvim glupostima, a @steelmaiden molim da za ovakve teme i postove povisiš ban na 2 mj.

Hvala

2 Likeova

Nit si kulturan nit si fin. Pred ORU bankom je sjajna budućnoat!

Ako hočeš da ti sve po spisku i ovim tvojim debilanama, samo reci.

Koliko si do sad zaradio s njima? Ako nisi nista, nemoj ih ni reklamirati. Hvala

Druže Jorgovane ako ti se ne sviđa banka a ti koristo PayPal.
Need Help to je banka a ne program zarade. Ja je koristin. A usput se može zaraditi daljnom preporukom, Plaćaju solidno. Imaju dobar temeljni kapital. Neću ja negdi di nevalja. Pomno biran servise.

Druže Jorgovane Platiti ću misu u mojoj župi da izgubiš login podatke za ovaj forum!

2 Likeova

Meni su dovoljne lokalne banke i revolut.

U redu. Al nemoj pljucati po vrhunskoj banci u razvoju i pozivati admine da me bananiraju.

Zovemo admine da te banaju jer ti nisi pravi Davor…pravi Davor koristi uvijek linux i windows mu je totalna nepoznanica!

Jesan pravi san Davor a ovo mi je sinovo računalo. On koristi isključivo legalni windows OS.
Add: i jedna zanimljivost, otkad god ima komp ne želi koristiti antivirus program.

Reklama jedne firme kojoj je PayPal zamrznija račun ali ORU banka ih je dočekala raširenih ruku!

opusteno davoree… tako su i bil gejtsa ismijavali pa vidi gdje je on. samo ti teraj svoje

1 Like

Uh, pa što bi ti Tito rekao da zna da ulaziš u crkve? :wink:

Ja mislim da si ti najveći trol kojeg je Internet ikad vidio :wink: Jednostavno mi je nepojmljivo da netko toliko forsira nešto tipa tvoji “poslovni webovi” koji izgledaju kao home page kakav sam imao 1995. godine, ili načine “zarade” kakve niti Sanjin Frlan ne bi promovirao :slight_smile:

Ne želim ti ništa loše i zato se nadam da cijelo vrijeme trolaš, jer u suprotnom na Internetu nažalost nećeš nikad zaraditi da platiš onaj dug za račune koji si spominjao.

1 Like

Mitok, ne iden u crkvu ali san puno povezan sa Caritason. Oni mi pomažu.
A od internetskog marketinga živi 200 miljuna ljudi u svitu. I ja nešto malo zaradin.

A jeba te!! Napravija san specijaliziranu stranicu samo za ORU:

http://davor-marketing.biz/

while (true) {
    usePyramidSchemeAndHopeForBest();
}

Toss a coin to your Davor
Oh, valley of plenty
Oh, valley of plenty, oh
Toss a coin to your Davor
Oh, valley of plenty

Bog te mazo, ako ne želiš postotak zarade banke ne daš nikome svoj referal link! Jednostavno!